اينيستا” نمايش درخشان مسي نتيجه تيمي است

messi_iniesta_pilota_or.v1354196081

اينيستا: بارسلونا تنها مسي نيست اين ملي‌پوش اسپانيايي گفته فوتبال ورزشي انفرادي نيست و همه بازيکنان بارسلونا در نمايش درخشان مسي نقش دارند. آندرس اينيستا، هافبک بارسلونا بر اين باور است که نمايش درخشان ليونل ...

اينيستا: بارسلونا تنها مسي نيست
اين ملي‌پوش اسپانيايي گفته فوتبال ورزشي انفرادي نيست و همه بازيکنان بارسلونا در نمايش درخشان مسي نقش دارند.

آندرس اينيستا، هافبک بارسلونا بر اين باور است که نمايش درخشان ليونل مسي نتيجه تيمي است که دارد متحد کار مي‌کند.

مسي در سال ۲۰۱۲ توانست با ۹۰ گل از رکورد ۸۵ گل گرد مولر پيشي بگيرد. اما اينيستا مي‌گويد: «به نظرم هر گاه هر بازيکني با نهايت پتانسيل خود بازي کند عملکرد تيم عالي مي‌شود. بارسا با حضور ليو بهتر مي‌شود و ليو هم در بارسا بهتر مي‌شود.

فوتبال ورزشي انفرادي نيست، بلکه تيمي است و در آن افراد هنگامي که همه با هم خوب بازي کنند عملکرد انفرادي بهتري نيز مي‌يابند.

وقتي ليو باشد من هم بهتر بازي مي‌کنم و او هم در کنار ما بهتر بازي مي‌کند. همين مهم است. در واقع همه حس مي‌کنيم بايد نقش خود را به خوبي ايفا کنيم تا عملکرد کلي عالي شود.»

مسي چهارمين توپ طلاي پياپي خود را برد اما گفت که به نظرش اينيستا بايد اين جايزه را مي‌برده. اما اين بازيکن اسپانيايي مي‌گويد: «از ليو ممنونم که اين‌طور گفته، به ويژه چون او هم‌تيمي من است که مدت‌هاست مي‌شناسمش و در کنار من بازي کرده. او بسيار لطف دارد.

با اين که هر دو روي سکو رفتيم اما من او را يک لحظه هم رقيب نمي‌دانم. او هم‌تيمي من است و خوشحالم که براي چهارمين بار برنده توپ طلا شد.»

منبع: ورزش ۳

5/ 4٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.