موس لمسی logitech t620 ویژه win8

logitech mouse-t620

ماوس جدید کمپانی لاجیتک با نام Touch Mouse T620 طراحی بسیار زیبایی دارد. سطح براق، صیقلی و روان T620 در دو رنگ مشکی و سفید، کاربران را به لمس نقاط مختلف محصول ترغیب می‌کند. علاوه ...

ماوس جدید کمپانی لاجیتک با نام Touch Mouse T620 طراحی بسیار زیبایی دارد. سطح براق، صیقلی و روان T620 در دو رنگ مشکی و سفید، کاربران را به لمس نقاط مختلف محصول ترغیب می‌کند.
علاوه بر عملکردهای کلیک چپ و راست روی این ماوس، قابلیت‌های لمسی بسیاری نیز وجود دارد. این قابلیت‌ها که برای کنترل و تسلط بیشتر در ویندوز ۸ طراحی شده اند، شاید در ابتدا برای کاربران گیج کننده باشد؛ به طوری که برخی از عملکردها را غیر فعال کنند.

اما با آشنایی بیشتر با قابلیت‌ها و عملکردهای متنوع ماوس، کاربری ویندوز ۸ بسیار آسان خواهد شد. برای بهره مندی از کلیک – وسط، می‌توان هر دو انگشت را روی قسمت فوقانی محصول فشار داد. در حالیکه همین دستور اگر دوبار تکرار شود (Double-Click)، دسکتاپ شما را به حالت hide یا show در می آورد. این دستور اگر با دوبار کلیک توسط تنها یک انگشت صورت گیرد، هر جا از ویندوز ۸ که باشید، شما را به صفحه Start باز می‌گرداند. قابلیت Scrolling از محورهای افقی و عمودی هم با کشیدن یک انگشت روی سطح لمسی ماوس صورت می‌گیرد.

از آنجاییکه سطح لمسی ماوس بسیار حساس است، تمامی دستورات و عملکردهای ماوس T620 لاجیتک از طریق نرم افزار آن تغییر پذیر است و قابلیت غیرفعال سازی آن ها نیز وجود دارد.

منبع: باشگاه خبرنگاران

5/ 5٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.