کاهش ۳ میلیونی،فروش ۲۰۶ وي ۸ و رانا

rana iran khodro

گروه صنعتي ايران خودرو اعلام کرد :فروش ويژه پژو ۲۰۶ صندوق دار وي ۸ و رانا از امروز در نمايندگي هاي مجاز اين شرکت آغاز مي شود. گروه صنعتي ايران خودرو اعلام کرد به منظور ...

گروه صنعتي ايران خودرو اعلام کرد :فروش ويژه پژو ۲۰۶ صندوق دار وي ۸ و رانا از امروز در نمايندگي هاي مجاز اين شرکت آغاز مي شود.
گروه صنعتي ايران خودرو اعلام کرد به منظور کنترل بازار و جلوگيري از واسطه گري و پاسخ‌گويي به نياز مشتريان، فروش ويژه پژو ۲۰۶ صندوق دار وي ۸ و رانا از امروز در نمايندگي هاي مجاز اين شرکت آغاز مي شود.
به نقل از  روابط عمومي ايران خودرو ، فروش رانا و پژو۲۰۶ وي ۸ به صورت قطعي و پيش فروش عادي در همه نمايندگي هاي مجاز ايران خودرو در سراسر کشور انجام مي شود.
مشتريان گرامي مي توانند براي ثبت نام و اطلاعات بيشتر به نمايندگي هاي مجاز ايران خودرو مراجعه کنند.

کاهش سه میلیون تومانی برخی از محصولات ایران خودرو

به نقل از پرشین خودرو: آغاز پیش فروش محصولات ایران خودرو مانند آب سردی بر آتش بازار خودرو فرو نشست و تب بازار را تا حدودی کاهش داد.
به گزارش «پرشین خودرو»، به دنبال آغاز پیش فروش ایران خودرو، قیمت برخی خودروها در بازار بین یک تا سه میلیون تومان کاهش یافت.
امروز ایران خودرو پیش فروش محصولاتی مانند رانا، ۲۰۶، سمند، ۴۰۵ و پارس را در برنامه کاری خود قرار داد که این امر تاثیر مثبت بر بازار آزاد خودرو گذاشت و زمینه کاهش قیمت ها را در بازار رقم زد.
یکی از کارشناسان بازار خودرو با بیان اینکه پیش فروش خودرو تاثیر مثبتی بر روند کاهش قیمت ها دارد، ادامه داد: تداوم پیش فروش خودرو و کاهش زمان تحویل خودروها همراه با افزایش عرضه می تواند قیمت خودروها را در بازار آزاد تا سقف ۵ تا ۱۰ درصد کاهش دهد.
وی با بیان اینکه پیش فروش خودرو تاثیر مثبتى در کاهش و عدم افزایش قیمت خواهد داشت، اظهار داشت: تاثیر پیش فروش هاى دو روزه بر بازار در مقایسه با پیش فروش های طولانی مدت کمتر است و باید پیش فروش، بیش از پنج روز انجام شود تا تاثیر مثبت و به سزایى بر بازار داشته باشد.
وى پیشنهاد کرد که پیش فروش ها هر ماه انجام شود چرا که تاثیر بیشترى خواهد داشت و کمک شایانى به ثبات بازار مى کند.

5/ 5٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.