گوگل فرودگاه اختصاصی تاسیس می‌کند

Google-Airport-650x365

ظاهرا مسئولین گوگل از صف های طولانی امنیتی فرودگاه ها خسته شدند ، اگر شما باشید چه راه حلی می اندیشید !؟ درست است، افتتاح فرودگاه اختصاصی” آن هم با نام و نشان گوگل. گوگل ...

ظاهرا مسئولین گوگل از صف های طولانی امنیتی فرودگاه ها خسته شدند ، اگر شما باشید چه راه حلی می اندیشید !؟ درست است، افتتاح فرودگاه اختصاصی” آن هم با نام و نشان گوگل.

گوگل با سرمایه‌گذاری ۸۲ میلیون دلاری قصد دارد فرودگاه اختصاصی خود را در شهر “سن جوز” در ایالت کالیفرنیا تاسیس کند.

شرکت گوگل که بزرگ‌ترین مرکز جست‌وجوهای اینترنتی جهان محسوب می‌شود و تاکنون علاقه‌مندی خود را در بخش تبلیغات، سیستم عامل موبایلی، خودروهای بدون راننده و عینک‌های واقعی/مجازی نشان داده است، قصد دارد وارد بازی جدیدی شود.

شرکت گوگل با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرده است که با سرمایه‌گذاری ۸۲ میلیون دلاری قصد دارد فرودگاه اختصاصی خود را در شهر “سن جوز” در ایالت کالیفرنیا تاسیس کند و جت‌های تجاری خود را در آن فرود بیاورد.

در شهر “سن جوز” آمریکا هم‌اکنون “فرودگاه بین‌المللی Mineta” مشغول فعالیت است که با این اقدام گوگل تعداد فرودگاه‌های این شهر به دو عدد می‌رسد.

شرکت بریتانیایی Signature Aviation به گوگل پیشنهاد داده است که فرودگاه و ترمینال آن را تاسیس کند.

قرار است ترمینال این مرکز در فضایی به وسعت ۱۷ هزار فوت مربع، ساختمان مربوط به بخش‌های اداری و فروشگاه‌ها در فضایی به وسعت ۳۳ هزار فوت مربع، آشیانه هواپیماها در فضایی به وسعت ۶۶ هزار فوت مربع، پارکینگ هواپیماها در فضایی به وسعت ۸۰۵ هزار فوت مربع به همراه ۳۰۰ پارکینگ اتومبیل ساخته شود.
این فرودگاه در مجموع در فضایی به وسعت یک میلیون و ۲۴۷ هزار فوت مربع ساخته می‌شود.

مدیران فرودگاه بین‌المللی سن جوز هم‌اکنون در حال مذاکره با شرکت Signature هستند تا قراردادی را برای دوره زمانی ۵۰ سال با آن منعقد کنند.
این دو مرکز طرح ساخت فرودگاه اختصاصی گوگل را به شورای شهر سن جوز انتقال داده‌اند.

5/ 4٫50

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(2 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.