نوروز ۹۲ و سریال پایتخت ۲

153993

نوروز ۹۲ و سریال پایتخت ۲ ساخت مجموعه تلویزیونی ˈپایتخت ۲ˈ که برای نوروز سال ۱۳۹۲ شبکه یک سیما تولید می‌شود، با تصویربرداری مکانی در شهر شمالی شیرگاه کلید خورد. ˈالهام غفوریˈ تهیه کننده این ...

نوروز ۹۲ و سریال پایتخت ۲

ساخت مجموعه تلویزیونی ˈپایتخت ۲ˈ که برای نوروز سال ۱۳۹۲ شبکه یک سیما تولید می‌شود، با تصویربرداری مکانی در شهر شمالی شیرگاه کلید خورد.

ˈالهام غفوریˈ تهیه کننده این مجموعه تلویزیونی روز یکشنبه با بیان این مطلب افزود: نخستین سکانس‌های این مجموعه ۱۵ قسمتی به ˈخانواده نقیˈ اختصاص داشت و جمله ریما رامین فر، دوقلوها و محسن تنابنده مقابل دوربین رفتند.

وی افزود: ˈاحمد مهران فرˈ در نقش ارسطو از دیگر بازیگرانی بود که در پایتخت ۲ بعنوان صاحب کامیون پر ماجرا ایفای نقش کرد.

ˈپایتخت ۲ˈ که به سفارش مجموعه‌های تلویزیونی شبکه یک تهیه شده، درباره ˈخانواده نقیˈ است که با کامیون ارسطو از یکی از شهرهای شمالی عازم سفرمی شوند تا گنبد و گلدسته‌ای را به مسجدی در یکی از شهرهای جنوبی برسانند.

به گفته غفوری، تصویر برداری این سریال تا پایان دی ماه در شهرهای شمالی ادامه خواهد داشت و بعد از آن گروه عازم تهران می شوند.

ˈپایتخت ۲ کهˈ نگارش آن را محسن تنابنده بر عهده گرفته قرار است در ۱۵ قسمت ۴۵ دقیقه ای به تهیه کنندگی الهام غفوری و کارگردانی سیروس مقدم تولید شود.

سری نخست مجموعه تلویزیونی ˈپایتختˈ نوروز ۱۳۹۰ از شبکه یک پخش شد و توانست در رقابت با دیگر مجموعه‌های نوروزی، رضایت‌مندی مخاطبان را کسب کند.

5/ 5٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.