نبرد حساس مهرام- فولاد ماهان در تهران

Untitled-2

نبرد حساس مهرام- فولاد ماهان در تهران  مرحله نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال باشگاههای کشور برای معرفی چهره دو تیم راه یافته به فینال این رقابت ها فردا در حالی آغاز می شود که می ...

نبرد حساس مهرام- فولاد ماهان در تهران

 مرحله نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال باشگاههای کشور برای معرفی چهره دو تیم راه یافته به فینال این رقابت ها فردا در حالی آغاز می شود که می توان دیدار تهران و مصاف مهرام و فولاد ماهان را حساس تر و حتی شاید جذاب تر از دیگر بازی این مرحله دانست. دو تیمی که دو نتیجه متفاوت را در دور رفت و برگشت مرحله گروهی رقم زندند فردا از ساعت ۱۶ در تالار بسکتبال مجموعه ورزشی آزادی تهران در اولین راند برای رسیدن به فینال برابر هم قرار می گیرند.
ماهان برای رسیدن به این مرحله صنایع پتروشیمی ماهشهر و مهرام، دانشگاه آزاد را پشت سر گذاشتند.
انتخاب تهران به عنوان میزبان دو بازی نخست خواسته ماهانی ها بود. بعد از انجام دو دیدار در روزهای دوشنبه و سه شنبه ماهان پیکار خود را با مهرام در خانه ادامه می دهد. شاید اتفاقات بازی مرحله نیمه نهایی فصل قبل برابر پتروشیمی و شرایطی که متفاوت از بازی های نیمه نهایی این فصل برای ماهانی ها بود دلیل انتخاب گزینه میهمان در دو بازی اول از سوی تیم اصفهانی باشد.
اما فولاد ماهان و مهرام در حالی برای سومین بار در فصل جاری روبروی هم می ایستند که بازی برگشت دو تیم در مرحله گروهی با حاشیه هایی همراه بود. ماهانی ها که معتقد بودند تیم داوری این دیدار به سود مهرام سوت زده است به نحوه قضاوت امیرحسین صفرزاده و دستیارانش معترض شدند. گویا صفرزاده دیدار فردای دو تیم را باز هم سوت می زند. باید دید ماهانی ها قرار است باز هم اشتباهات داوری را در بازی شمارش کنند و یا اشتباهات خود را؟!
دیگر بازی این مرحله را پتروشیمی بندرامام و شهرداری گرگان برگزار می کنند. پتروشیمی در سه بار بازی برابر البدرکنگ در مرحله اول پلی آف دو بار به پیروزی رسید تا حریف شهرداری گرگانی شود که در عین ناباوری تیم پرمهره فرزاد کوهیان را پشت سر گذاشت و نیمه نهایی رسید.
دیدارهای سوم و چهارم تیم ها روزهای جمعه و شنبه ۱۱ و ۱۲ اسفند در شهرهای اصفهان و ماهشهر برگزار خواهد شد. بازی‌های این مرحله به صورت ۳ از ۵ برگزار می‌شود.
/

5/ 5٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.