تصادف مرگبار پراید و ۲۰۶

nf00197289-1

فرمانده پلیس راه کهگیلویه و بویراحمد گفت: در این حادثه که دیشب درنزدیکی تونل کوشک اتفاق افتاد دو خودروی پراید و پژو ۲۰۶ با هم برخورد کردند که بر اثرآن یکی از سرنشینان پراید جان ...

فرمانده پلیس راه کهگیلویه و بویراحمد گفت: در این حادثه که دیشب درنزدیکی تونل کوشک اتفاق افتاد دو خودروی پراید و پژو ۲۰۶ با هم برخورد کردند که بر اثرآن یکی از سرنشینان پراید جان سپرد و ۳ نفر دیگر هم زخمی شدند.

سرهنگ سیاهپور افزود: دراین سانحه زنی ۲۵ ساله فوت شد و یک کودک دوساله و دو جوان ۳۲ و ۳۴ ساله نیز زخمی شدند.

او علت تصادف را انحراف به چپ راننده پراید بیان کرد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی از برخورد شدید یک دستگاه خودروی هیوندا با مینی بوس در شهرک غرب و مرگ راننده خودروی سواری خبر داد.

جلال ملکی اظهار داشت: ساعت ۱۳ و ۴۳ دقیقه امروز وقوع یک تصادف در شهرک غرب به سازمان آتش نشانی خبر داده شد. بلافاصله آتش نشانان دو ایستگاه خود را به محل حادثه رساندند.

وی افزود: در بررسیها مشخص شد، یک دستگاه خودروی هیوندا با دلیلی نامعلوم با یک دستگاه مینی بوس تصادف کرده است. دو سرنشین خودروی سوار در ماشین گرفتار شده بودند.

ملکی ادامه داد: بلافاصله با ایمن سازی محل، دو سرنشین خودروی سواری خارج شدند که امدادگران اورژانس مرگ راننده را تائید کردند. ساعت ۱۴ و ۲۷ دقیقه با پایان عملیات آتش نشانان به ایستگاه بازگشتند.

5/ 5٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

تصادف مرگبار پراید و ۲۰۶

  1. saleh می‌گه:

    4 تیکه حلب به اسم پراید ( برنامه هر روز جاده های ایران)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.