استینگ‌ری C۷

2013-03-05_151945

هیولای ۱۰۰۰ اسب‌بخار کوروت استینگ‌ری C۷ فناوری – تیونر هنسی پرفورمنس، Corvette Stingray یا همان C7 با قدرت موتور ۴۵۰ اسب‌بخار و مصرف تنها ۹.۱۱ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر را به یک هیولای ۱۰۰۰ ...

هیولای ۱۰۰۰ اسب‌بخار کوروت استینگ‌ری C۷
فناوری – تیونر هنسی پرفورمنس، Corvette Stingray یا همان C7 با قدرت موتور ۴۵۰ اسب‌بخار و مصرف تنها ۹.۱۱ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر را به یک هیولای ۱۰۰۰ اسب‌بخاری تبدیل کرده تا بتواند توجه خریداران بیشتری را به آن جلب کند.
نمایش اسلاید
نمونه اوليه اين خودرو با موتور ۴۵۰ اسب‌بخاري جديد و بدنه‌اي كه سبك‌تر از خودروهاي مشابه توليد شده، مي‌تواند در زماني كمتر از ۴ ثانيه از صفر تا ۱۰۰ كيلومتربرساعت شتاب بگيرد.
جنرال موتورز تصمیم دارد ۲۰۱۴ Corvette Stingray را با موتور ۶.۲ لیتری ۸ سیلندر و قدرت ۴۵۰ اسب‌بخار وارد بازار کند؛ اما این چیزی نیست که بتواند خریداران بالقوه‌ای را که انتظارات بیشتری از این خودرو دارند، قانع کند. به همین دلیل هنسی پرفورمنس به سراغ این خودرو آمده تا با تیونینگ آن و معرفی موتورهایی با بیشترین قدرت  ۱۰۰۰ اسب‌بخار نظرهای بیشتری را به این نمونه تازه جلب کند.

این تیونر تلاش کرده پکیج‌های مختلفی را برای خریداران آماده کند که شامل استفاده از بسته‌های سوپرشارژ و دوتوربویی با قدرت‌های متفاوت می‌شود. سوپرشارژر انتخاب شده می‌تواند قدرت این خودرو را تا ۷۰۰ اسب‌بخار افزایش دهد،  توربوشارژرهای دوقلو توان را به ۱۰۰۰ اسب‌بخار خواهند رساند و نمونه دوتوربویی دیگری پیش‌بینی شده که توانی معادل ۸۰۰ اسب‌بخار برای به حرکت درآوردن چرخ‌ها فراهم خواهد کرد.

علاوه بر این هنسی برای اینکه بتواند نمونه به‌مراتب بهتری را به خریداران پیشنهاد بدهد، لوله‌های اگزوز را کوتاه‌تر و از جنس فولاد ضدزنگ انتخاب کرده، تغییراتی در سیستم تعلیق ایجاد کرده، دیسک‌های ترمز برمبو استفاده کرده  و چرخ‌های خودرو و تایرها را نیز به‌روز کرده است.

هنسی پرفورمنس این تغییرات را برای هر دو نمونه کوپه و دارای سقف تاشوی این خودرو ارائه خواهد داد. انتخاب موتور ۱۰۰۰ اسب‌بخاری برای این خودروها رقمی حدود ۶۹۵۰۰ دلار را به قیمت اولیه آنها که هنوز اعلام نشده، اضافه خواهد کرد.

نمونه اولیه این خودرو با موتور ۴۵۰ اسب‌بخاری جدید و بدنه‌ای که سبک‌تر از خودروهای مشابه تولید شده، می‌تواند در زمانی کمتر از ۴ ثانیه از صفر تا ۱۰۰ کیلومتربرساعت شتاب بگیرد. فاصله محوری چرخ‌ها نیز بیشتر از پیش شده و این شورلت جدید را  ایمن‌تر و چالاک‌تر نشان می‌دهد. جالب‌‌توجه اینکه این خودرو کم‌مصرف‌ترین Corvette تولید شده است و در بزرگراه‌ها هر ۱۰۰ کیلومتر را با مصرف ۹.۱۱ لیتر طی خواهد کرد. احتمالا این خصوصیت برگ برنده Corvette جدید شورلت در برابر هیولای ۱۰۰۰ اسب‌بخاری هنسی خواهد بود و خریدارانی را که به خودروی اقتصادی‌تری فکر می‌کنند به خود جلب خواهد کرد.

5/ 4٫33

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(3 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.