فیلم نمایشگر های قابل انعطاف سامسونگ

نمایشگر قابل انعطاف سامسونگ

فیلم نمایشگر های قابل انعطاف سامسونگ – سامسونگ قصد دارد تا درپایان سال ۲۰۱۳ دو نمایشگر انعطاف پذیر خود را در معرض نمایش بگذارد؛ یکی از آنها نمایشگر اسمارت فون و دیگری نمایشگر ۵۵اینچی تلویزیون ...

نمایشگر قابل انعطاف سامسونگفیلم نمایشگر های قابل انعطاف سامسونگ – سامسونگ قصد دارد تا درپایان سال ۲۰۱۳ دو نمایشگر انعطاف پذیر خود را در معرض نمایش بگذارد؛ یکی از آنها نمایشگر اسمارت فون و دیگری نمایشگر ۵۵اینچی تلویزیون است. این اولین باری نیست که از صفحه نمایشگرهای انعطاف پذیرکمپانی کره ای صحبت می شود. در مارچ ، این شرکت اعلام کرد که قصد دارد تولید نمایشگرهای انعطاف پذیر را برای استفاده از آنها بر روی گوشی هایش ، به تولید انبوه برساند.
نمایشگر اسمارت فون آن ۵٫۵ اینچ و رزولوشن آن ۱۲۸۰ x 720 HD است ، این درحالی است که نمایشگر تلویزیونی آن ۵۵ اینچ دارد. این نمایشگرها درست است که انعطاف پذیر هستند اما نمی توان آن را کاملا دور هم پیچاند. همانطور که در تصویر می بینید ، این نمایشگرها انعطاف پذیر و جالب هستند.
سامسونگ دو نمونه از صفحه نمایشگرهای انعطاف پذیر خود را به نمایش گذاشت
زمانیکه سامسونگ اعلام کرد که می خواهد از این نمایشگرها در اسمارت فون هایش استفاده کنید ، اظهار داشت که گوشی هایی که به این نمایشگرها مجهز هستند در اواخر  ۲۰۱۳ در بازار خواهند بود .

[pro-player width=’630′ height=’450′ type=’video’]http://host3.aparat.com//public/user_data/flv_video_new/162/33e20e4f66f05c2b51f7cc8d1fbe31e5485914.mp4[/pro-player]

فیلم نمایشگر های قابل انعطاف سامسونگ

5/ 5٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.