Hailstorm II کامپیوتری با ۶ گیگ گرافیک ۱۶ گیگ رم

Hailstorm II

Hailstorm II کامپیوتری با ۶ گیگ گرافیک ۱۶ گیگ رم – Hailstorm II نام جدید رایانه ای است که با سخت افزار های قدرتمند برای علاقه مندان به بازی های رایانه ای ساخته شده است. امروزه با ...

Hailstorm II کامپیوتری با ۶ گیگ گرافیک ۱۶ گیگ رم – Hailstorm II نام جدید رایانه ای است که با سخت افزار های قدرتمند برای علاقه مندان به بازی های رایانه ای ساخته شده است.
امروزه با توجه به اینکه درصد بالایی از کاربران رایانه ها افراد علاقه مند به بازی های کامپیوتری هستند،شرکت های فعال در این زمینه تلاش می کنند تا با بهبود سرعت و قدرت سخت افزارهای رایانه ای،سیستم هایی مناسب برای این افراد طراحی کنند.

البته بالا رفتن قابلیت های گرافیکی بازی های رایانه نیز دلیل دیگری برای ارتقا سخت افزار های سیستم های کامپیوتری می باشد.بالا رفتن گرافیک زمینه ساز نیاز سیستم ها به پردازشگر قدرتمند،کارت گرافیک قوی تر و حافظه RAM بیشتر است.به تازگی محصولی در دنیای رایانه ها موسم به Hailstorm II معرفی شده که با دارا بودن سخت افزار های قدرتمند پاسخگوی نیاز علاقه مندان بازی های رایانه ای می باشد.

از بخش های جالب این رایانه سیستم خنک کننده آن می باشد که با ۱۵ رادیاتور تجهیز شده است که اجازه بالا بردن سرعت پردازشگر را به کاربر می دهد.ظرفیت حافظه کارت گرافیک این سیستم شش و ظرفیت حافظه ی RAM آن ۱۶ گیگابایت است.حافظه های این محصول نیز دارای ظرفیت های ۲۴۰ گیگابایت برای نوع SSD و یک ترابایت برای هارد دیسک اصلی می باشند.پردازشگر Hailstorm II از نوع ۷ هسته ای بوده که تا سرعت ۴.۸ گیگاهرتز را پشتیبانی می کند.

5/ 4٫73

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(11 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.