ساعت کار زنان کم می شود

IMAGE634763042338915533

ساعت کار زنان کم می شود/ با وجود مخالفت شورای نگهبان، دولت مرخصی زایمان را ۹ ماه کرد امروز محمود احمدی‌نژاد، رییس جمهور به همراه همسرش اعظم فراحی در تالار وحدت در مراسم تجلیل از ...

ساعت کار زنان کم می شود/ با وجود مخالفت شورای نگهبان، دولت مرخصی زایمان را ۹ ماه کرد

امروز محمود احمدی‌نژاد، رییس جمهور به همراه همسرش اعظم فراحی در تالار وحدت در مراسم تجلیل از بانوان برگزیده کشور حضور پیدا کردند تا از ۵۰ زن نمونه تقدیر کنند.

در این مراسم که به مناسبت روز زن توسط مرکز امور زنان برگزار شده بود اجازه ورود خبرنگاران حوزه زنان داده نشد و آنها پشت درهای بسته خبرها را می شنیدند.

خبرهای خوب برای زنان
در حاشیه این مراسم، رییس مرکز امور زنان و خانواده ریاست‌جمهوری به خبرنگاران گفت: امسال که سال پایان کار دولت دهم است، رییس جمهور خبرهای خوبی برای زنان دارد.
مریم مجتهدزاده ادامه داد: شب گذشته در جلسه هیات دولت با کاهش ساعت کاری زنان شاغل موافقت شد. برهمین اساس ساعت کار زنان سرپرست خانواده و یا زنانی که فرزند کمتر از ۷ سال دارند یا دارای فرزند معلول و یا همسر معلول هستند از ۴۴ ساعت به ۳۶ ساعت کاهش میابد
وی همچنین خبر داد که هیات دولت با لایحه افزایش مرخصی زایمان زنان از ۶ ماه به ۹ ماه موافقت کرده است و مردان هم دو هفته مرخصی دارند.

این درحالی است که شورای نگهبان قانون افزایش مرخصی زایمان و مرخصی برای پدران را رد کرده است.

5/ 0٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(0 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.