خداحافظی جادوگر و مهدوی کیا از فوتبال

karimi-mahdavikia-88954

خداحافظی جادوگر و مهدوی کیا از فوتبال مهدي مهدوي کيا بازيکن تيم پرسپوليس که سابقه بازي در تيم هاي هامبورگ و اينتراخت فرانکفورت آلمان و تيم ملي فوتبال کشورمان را در کارنامه داشت پس از ...

خداحافظی جادوگر و مهدوی کیا از فوتبال

مهدي مهدوي کيا بازيکن تيم پرسپوليس که سابقه بازي در تيم هاي هامبورگ و اينتراخت فرانکفورت آلمان و تيم ملي فوتبال کشورمان را در کارنامه داشت پس از باخت تيم پرسپوليس در فينال جام حذفي از تيم فولاد سپاهان اصفهان از دنياي بازيگري فوتبال خداحافظي کرد.

مهدوي کيا در حاليکه چهارگوشه چمن سبز ورزشگاه آزادي را مي بوسيد گفت: از اينکه با باخت تيمم از دنياي بازيگري فوتبال خداحافظي مي کنم ناراحتم.

وي افزود: چه کنيم که فوتبال در کنار مسائل تاکتيکي به شانس هم بستگي دارد ما در اين بازي شانس نياورديم دو بار جلو افتاديم اما نتيجه چيز ديگري بود.

مهدوي کيا گفت: از هواداران تيم پرسپوليس براي حمايت اين تيم و تشويق من تشکر مي کنم.
يادآور مي شود مهدوي کيا  از سوي تماشاچيان سپاهاني هم مورد تشويق قرار گرفت.

علي کريمي کاپيتان تيم پرسپوليس نيز پس از شکست تيمش برابر سپاهان اصفهان در فينال جام حذفي از فوتبال خداحافظي کرد.
علي کريمي گفت: پيش از بازي تصميم به خداحافظي از فوتبال گرفته بودم اما براي اينکه بحث خاصي پيش نيايد اين مسئله را با هيچ کس حتي همسرم در ميان نگذاشته بودم.
وي گفت: حالا بعد از شکست برابر سپاهان عنوان مي کنم که از دنياي فوتبال کناره گيري مي کنم.
کريمي افزود:‌ مهدي مهدوي کيا نيز از فوتبال خداحافظي کرد و ما هر دو به کارهاي ديگرمان خواهيم رسيد و اميدوارم که پرسپوليس موفق باشد اما امشب شرمنده طرفدارانمان شديم که از صبح امروز به ورزشگاه آمده بودند.

5/ 5٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(2 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.