فیلم مقایسه دوربین لومیا ۹۲۸ با گلکسی s3 و آیفون ۵

lumia 928 - لومیا 928

فیلم دوربین لومیا ۹۲۸ Nokia Lumia  – طی چند روز گذشته نوکیا صفحه مربوط به لومیا ۹۲۸ را در وب سایت خود فعال نمود و در آن یک تصویر از این تلفن که به توانایی ...

فیلم دوربین لومیا ۹۲۸ Nokia Lumia  – طی چند روز گذشته نوکیا صفحه مربوط به لومیا ۹۲۸ را در وب سایت خود فعال نمود و در آن یک تصویر از این تلفن که به توانایی دوربین در عکس برداری در نور کم اشاره داشت، را قرار داد. حال امروز، نوکیا یک ویدیو را در این صفحه منتشر نموده که در آن دوربین لومیا با گلکسی اس ۳ و آیفون ۵ مقایسه می‌شود و همانطور که انتظار می‌رود در ویدیو نشان داده می‌شود که دوربین لومیا ۹۲۸ بازده به مراتب بالاتری نسبت به دو تلفن مذکور دارد.

نوکیا این ویدیو را در شهر بازی نیویورک توسط دوربین سه تلفن لومیا ۹۲۸، آیفون ۵ و گلکسی اس ۳ ضبط نموده است و در آن سعی نموده تا نشان دهد که ویدیو ضبط شده با لومیا ۹۲۸ از کیفیت، وضوح و فوکوس بهتری برخوردار است.

در حال حاضر فیلم در دسترس نمی باشد

هر چند نمی‌توان به ویدیویی که توسط خود تولیدگان تهیه می‌شود، اعتماد نمود؛ اما در این ویدیو لومیا ۹۲۸ فوق العاده عمل کرده است.گفته می‌شود که تلفن لومیا ۹۲۸ نسخه بروز شده لومیا ۹۲۰ است که تغییرات جزئی در آن اعمال شده و احتملا فلاش زنون در آن اضافه شده است.

انتظار می‌رود نوکیا در کنفرانس ۲۴ اردیبهشت خود از تلفن لومیا ۹۲۸ پرده برداری کند.

5/ 5٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.