اطلاعیه جدید پلیس فتا “ادامه روند گزینش”

پلیس فتا

اطلاعیه جدید پلیس فتا – پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس فتا: برابر اعلام مبادی ذیربط، تاکنون بغیر از تعداد بسیار محدودی به بقیه شرکت‎کنندگان در آزمون مهرماه سال ۹۱ درخصوص قبولی یا عدم قبولی‌شان در آزمون مذکور ...

پلیس فتااطلاعیه جدید پلیس فتا – پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس فتا: برابر اعلام مبادی ذیربط، تاکنون بغیر از تعداد بسیار محدودی به بقیه شرکت‎کنندگان در آزمون مهرماه سال ۹۱ درخصوص قبولی یا عدم قبولی‌شان در آزمون مذکور از طریق پیامک اطلاع‌رسانی شده است و به آن تعداد محدود نیز از طریق تماس تلفنی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

همچنین به کلیه قبول‌شدگان در آزمون از طریق شرکت پست، دعوتنامه‌ای که حاوی زمان و مکان مصاحبه و برگه معاینات پزشکی خواهدبود به آدرس مندرج در فرمهای ثبت‌نامشان ارسال خواهد شد لذا اگر داوطلبی در آزمون قبول شده باشد ولی دسترسی به تلفن خود را به هر علتی نداشته باشد با دریافت این دعوتنامه می‌تواند برای ادامه کارهای گزینشی خود اقدام نماید.

داوطلبان محترم توجه داشته باشند درصورتیکه آدرس مندرج در فرم ثبت‌نام‌شان تغییر یافته به ساکنین آدرس مذکور اطلاع‌رسانی نمایند تا در صورت دریافت دعوتنامه ایشان را مطلع سازند.

همچنین به اطلاع  می‌رساند که ثبت‌نام و آزمون مجدد برای استخدام در پلیس فتا در سال ۹۱ فعلا امکان‌پذیر نبوده و درصورت دریافت خبر جدید از این وب‌سایت اطلاع‌رسانی خواهد شد لذا از ارسال درخواست استخدام در فرم‌های ارتباطات مردمی، خودداری فرمائید.
منبع: پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا

اعلام زمان و مکان آزمون استخدامی و امکان گزینش مجدد
طی تماس سایت با این سازمان ، اعلام شده که امکان تماس مجدد با متقاضیان محتمل می باشد، در نتیجه اگر در این مرحله از تعدادی از متقاضیان برای شرکت در آزمون دعوت به عمل نیامده است، ممکن است در آینده از آنها دعوت به همکاری شود ، زیرا تعدادی از متقاضیان دعوت شده در طی مراحل استخدام حذف خواهند شد.

اطلاعیه ۲۳ مهر
داوطلب گرامی متقاضی استخدام در پلیس فتا، چنانچه به جنابعالی جهت شرکت در آزمون ورودی پلیس فتا، اطلاع رسانی گردیده، به نکات ذیل با دقت توجه فرمایید:
۱. زمان آزمون: روز جمعه مورخ ۹۱/۰۷/۲۸، ساعت ۸:۰۰ حضور قبل از ساعت مذکور الزامی است.
۲٫ مکان آزمون: دانشگاه علوم انتظامی به آدرس، تهران- انتهای اتوبان شهید همت غرب بعد از پل کن.
۳. مواد آزمون:
الف) مواد آزمون رشته‌های زیر گروه یا مرتبط با کامپیوتر: هوش- زبان انگلیسی- شبکه‌های کامپیوتری- سیستم‌های عامل- ساختمان داده- برنامه‌نویسی.
ب) مواد آزمون رشته‌های زیر گروه یا مرتبط با برق: هوش- زبان انگلیسی- الکترونیک- مدارهای الکتریکی- تجزیه و تحلیل سیگنال و سیستم.
۴٫ وسایل مورد نیاز: کارت شناسایی معتبر- خودکار آبی- مداد مشکی نرم- پاک‌کن.
۵. تذکرات مهم:
الف) از به همراه داشتن وسایل اضافی از قبیل کیف دستی، ساک، تلفن همراه و غیره اجتناب نمایید (از پذیرش و ورود به جلسه آزمون اینگونه افراد خودداری خواهد شد)
ب) به داوطلبانی که جهت مراجعه به وب‌سایت پلیس فتا اطلاع رسانی نگردیده، واجد شرایط تشخیص داده نشده اند، لذا از مراجعه به محل آزمون جداً خودداری نمایند.

پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به منظور تامین نیروی انسانی(مرد) مورد نیاز خود از بین جوانان مومن متعهد و کارآمد از طریق آزمون ورودی و دیگر مراحل ( مصاحبه ، معاینات پزشکی و … ) با شرایط مندرج در این آگهی استخدام می‌کند .

توجه مهم :
لطفا هرگونه سوال خود در موضوع استخدام و شرایط آن را از ساعت ۹ الی ۱۱ ازشماره های درج شده در آگهی استخدام که بپیوست خبر می باشد پرسیده و از درج پیام پرسشی در این موضوع ها بپرهیزید . وب سایت پلیس فتا فقط وظیفه اطلاع رسانی داشته و نقشی در امورات مربوط به استخدام ندارد.
[stextbox id=”info” defcaption=”true” float=”true” align=”right” width=”580″]

برای دیدن استخدام کلیک کنید[/stextbox]

5/ 4٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.