تجلیل هنرمندان از مهدی مهدوی کیا + عکس

تجلیل هنرمندان از مهدی مهدوی کیا

سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران در نامه‌ای با اشاره به نقش مهمی که مهدی مهدوی‌کیا در فوتبال ایران ایفا کرد، برای این بازیکن پس از خداحافظی از فوتبال آرزوی موفقیت کرد و گفت: من ...

سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران در نامه‌ای با اشاره به نقش مهمی که مهدی مهدوی‌کیا در فوتبال ایران ایفا کرد، برای این بازیکن پس از خداحافظی از فوتبال آرزوی موفقیت کرد و گفت: من او را برای همیشه در یاد خواهم داشت.

افشین قطبی سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران به خاطر خداحافظی رسمی مهدی مهدوی‌کیا از دنیای فوتبال، پیامی را خطاب به کاپیتان پیشین تیم ملی نوشت. متن این پیام که در اختیار مهر قرار گرفته، بدین شرح است: “مهدی مهدوی‌کیا نقش مهمی در تاریخ فوتبال ایران ایفا کرده است. مشارکت او در فوتبال توسط بسیاری از نسل‌های فوتبال به خاطر آورده خواهد شد.

سرعت، قدرت و نفوذهای او از سمت راست و تغییر مسیر بازی برای همیشه زنده و در یاد خواهد بود. او یک کاپیتان و بازیکن بزرگ بود و مهمترین مرد میدان. ما برای یک مدت کوتاهی با همدیگر کار کردیم اما من او را برای همیشه در یاد خواهم داشت. برای او بهترین آرزوها و شادی را در مراحل بعدی زندگی‌اش دارم. به عنوان مربی پیشین تیم ملی ایران می‌خواهم از مهدی برای دوران باورنکردنی‌اش هم در باشگاه و هم تیم ملی ایران تشکر کنم.”

تجلیل هنرمندان از مهدی مهدوی کیااز سوی دیگر مراسم تجلیل هنرمندان از مهدی مهدوی‌کیا و به این دلیل که خداحافظی کاپیتان پیشین پرسپولیس از دنیای فوتبال بعد از شکست این تیم برابر سپاهان در فینال جام حذفی به شکلی ناخوشایند انجام پذیرفت، برگزار شد. در این مراسم اهالی سینما و موسیقی دور هم جمع شدند تا از تلاش‌های مهدی مهدوی‌کیا در سال‌های حضور در تیم ملی فوتبال ایران تشکر کنند.

مرتضی احمدی، مصطفی زمانی، امیر جعفری، اشکان خطیبی، محراب قاسم‌خانی، شقایق دهقان، مهراوه شریفی‌نیا، رضا یزدانی، میلاد کی‌مرام، علی لهراسبی، سیدمهدی رحمتی، آرش برهانی، جواد کاظمیان، پژمان جمشیدی و هادی مهدوی‌کیا از چهره‌های شاخص حاضر در این مراسم بودند.

ضمن اینکه پیراهن شماره ۲ مهدی مهدوی‌کیا که در بازی ایران و آمریکا در جام جهانی ۱۹۹۸ بر تن کرده بود و گل دوم ایران را در آن مسابقه فراموش نشدنی به ثمر رسانده بود، توسط کمپانی پوما رونمایی شد. این پیراهن توسط مهدوی‌کیا امضا شد تا به این کمپانی در آلمان ارسال شود. همچنین این شرکت هدیه‌ای ویژه به مهدوی‌کیا اهدا کرد.

در بخش دیگری از این مراسم که به همت نشریه رویش برگزار شد، کیکی بزرگ که طرح آن پیراهن شماره ۲ مهدی مهدوی‌کیا کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس بود، توسط این بازیکن محبوب فوتبال ایران بریده شد.

مهدی مهدوی‌کیا که از حضور شخصیت‌های هنری و ورزشی در این مراسم کاملا غافلگیر و سورپرایز شده بود، گفت: این چند ماه، ماه‌های عجیبی در زندگی من بود. خودم هرچه فکر می‌کنم هنوز نتوانستم اتفاقاتی که برایم رخ داد را کنار هم قرار دهم.

وی افزود: این مراسم، شب خوبی را برای من رقم زد زیرا دیدم دوستان هنرمندم چقدر به من لطف کرده‌اند و امشب دور هم جمع شدند. من این شب را هیچوقت فراموش نمی‌کنم و از حضور در این مراسم انرژی بسیار زیادی گرفتم.

5/ 3٫67

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(3 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.