دایی سرانجام سرمربی پرسپولیس شد

علی دایی سرمربی پرسپولیس

درحالی که مسئولان باشگاه راه آهن قصه توافق دایی با پرسپولیس را کش می دادند ، شرط پرداخت ۱۰۰ میلیونی آنها سبب دلخوری علی دایی شد تا آنها در نهایت بگذارند دایی پرسپولیسی شود. علی ...

83427_486درحالی که مسئولان باشگاه راه آهن قصه توافق دایی با پرسپولیس را کش می دادند ، شرط پرداخت ۱۰۰ میلیونی آنها سبب دلخوری علی دایی شد تا آنها در نهایت بگذارند دایی پرسپولیسی شود.

علی دایی سرانجام با موافقت بی قید و شرط راه آهنی ها پرسپولیسی شد. علی دایی که ۱۴ روز قبل تفاهم نامه ای برای ماندن در راه آهن با مسئولان شرکت سورینت امضا کرده بود بعد از پیشنهاد پرسپولیس و توافق با تیم سابقش برای سرخپوشان شرط گذاشت که باید ابتدا رضایت راه آهنی ها گرفته شود چون دوست نداشت که اسمش بد در برود و متهم شود که راه آهنی ها را تنها گذاشته. او که در این چند ساله و در پایان فصل ها روزگار خوشی نداشته ، این بار دوست نداشت چنین اتفاقی بیفتد. بعد از اتفاقات میان او و کاشانی و بعد اتفاقاتی که به دلیل بی پولی مالکان قبلی راه آهن افتاد ، علی دایی سعی داشت که این بار اگر قرار به جدایی است همه چیز دوستانه باشد چون او در دو اتفاق قبلی بی تقصیر بود اما توالی این اتفاقات حرف و حدیث هایی را به همراه می آورد . به همین دلیل هم بود که به شرط خود پایدار ماند تا پرسپولیسی ها اول نظر زنجانی و همکارانش را جلب کنند ولی یک حکم از سوی هیات مدیره پرسپولیس و استفاده از قید جریمه ۱۰۰ میلیون تومانی دایی که باید قید امور خیریه شود ، سبب شد تا علی دایی دلخور شود. او که قرارداد مالی با راه آهن نداشت انتظار این برخورد هم نداشت . برای همین نماینده اش بلافاصله از بندهایی گفت که نشان می دهد هیچ دلیل الزام آوری نیست که مانع رفتن دایی به پرسپولیس شود و این درنگ او فقط دلایل اخلاقی داشته است. حرف های بهمن دهقان اما خیلی زود کارساز شد و مسئولان راه آهن در گفت و گو با بهمن دهقان اجازه حضور دایی در پرسپولیس را دادند. قرارداد دایی با پرسپولیس به احتمال فراوان عصر چهارشنبه امضا می شود و البته شاید رویانیان پای حرفش بماند و بپذیرد که تبلیغ شرکت سورینت مدتی روی پیراهن تیمش باشد.

5/ 3٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(2 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.