پلی استیشن ۴ در ۲۰۱۳ رونمایی می شود

پلی استیشن 4

پس از برگزاری کنفرانس ایکس‌باکس مایکروسافت و رونمایی از Xbox One، نسل جدید کنسول بازی ایکس‌باکس، حالا چشم‌ها به سونی و کنسول بازی آن دوخته شده است. همه منتظر هستند تا ببینند سونی چگونه وارد ...

پلی استیشن 4 پس از برگزاری کنفرانس ایکس‌باکس مایکروسافت و رونمایی از Xbox One، نسل جدید کنسول بازی ایکس‌باکس، حالا چشم‌ها به سونی و کنسول بازی آن دوخته شده است. همه منتظر هستند تا ببینند سونی چگونه وارد میدان خواهد شد. بر اساس یک آگهی تبلیغاتی که سونی در روزنامه منشتر کرده است. پلی‌استیشن ۴ پیش از به پایان رسیدن سال ۲۰۱۳ در انگلستان معرفی خواهد شد. در ادامه با زومیت همراه باشید.

بر اساس یک آگهی تبلیغاتی که در روزنامه Metro منتشر شده است، نسل جدید کنسول بازی سونی، پیش از خاتمه سال میلادی جاری، در انگلستان معرفی خواهد شد.
پلی استیشن 4
سونی در کنفرانس فوریه خود در نیویورک رسما اعلام کرده بوده که معرفی پلی‌استیشن ۴ در تعطیلات سال نو میلادی انجام خواهد شد. با این حال سونی، توضیح نداده است که این عرضه به صورت بین‌المللی انجام می‌شود یا قرار است به صورت تدریجی در کشورهای مختلف معرفی بشود.

PlayStation-4-Ad

عرضه پلی‌استیشن ۴ در سال ۲۰۱۳ در ایالات متحده قطعی است اما در اروپا و سایر نقاط جهان هنوز نمی‌توان حرفی به میان آورد. پلی‌استیشن ۳ قرار بود در نوامبر ۲۰۰۶ و به طور همزمان در ۳ منطقه عرضه شود اما به مرور زمان و کمبود مواد اولیه برای تولید درایو بلو-ری این مسأله با مشکلاتی مواجه شد.

از دست دادن تعطیلات سال نو می‌تواند باعث ناراحتی Gamer‌ها و ضربه به جایگاه سونی بشود. اما به نظر می‌رسد، سونی از اشتباه گذشته خود درس گرفته و قصد دارد نسل جدید کنسول خود در زمانبدی بهتری عرضه کند.

منبع: thenextweb

5/ 4٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(2 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.