آتش سوزی در امام زاده ابراهیم شفت

451-300x180

آتش سوزی در امام زاده ابراهیم شفت مدیرعامل سازمان آتش نشانی رشت از مهار آتش سوزی ۶۰ باب مغازه و منزل در امامزاده ابراهیم (ع) شهرستان شفت خبر داد. به گزارش مهر، علی مقصودی ظهر ...

آتش سوزی در امام زاده ابراهیم شفت

مدیرعامل سازمان آتش نشانی رشت از مهار آتش سوزی ۶۰ باب مغازه و منزل در امامزاده ابراهیم (ع) شهرستان شفت خبر داد.

به گزارش مهر، علی مقصودی ظهر امروز در مصاحبه با رسانه ها افزود: به دنبال تماس تلفنی آتش نشانی شفت با تلفن سه رقمی ۱۲۵ این سازمان مبنی بر وقوع آتش سوزی در روستای امام زاده ابراهیم(ع) دو دستگاه خودروی اطفائیه به همراه شش نفر نیرو به محل اعزام شدند.

وی همچنین اظهارداشت: این آتش سوزی ساعت دو بامداد رخ داد که به دلیل استفاده از مصالح قابل اشتعال در ساختمان ها، عدم بهره گیری از دیواره آتش بر به دلیل اتصال ساختمان ها به یکدیگر و نیز کمبود نیروی انسانی، تجهیزات و ماشین آلات اطفائیه با هدف مهار و اطفای حریق در همان لحظات اولیه به سرعت گسترش و به منازل و مغازه های مجاور هم سرایت کرد.

مقصودی گفت: ۶۰ باب مغازه‌ها و خانه‌های اطراف حرم مطهر به دلیل چوبی بودن، به سرعت دچار حریق شدند اما به حرم آسیبی وارد نشد.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی رشت ادامه داد: به دلیل حجم بالای آتش دو دستگاه خودرو به همراه نیرو برای یاری به آتش نشانان شفت، فومن، صومعه سرا، احمد سرگوراب و تولم شهر از رشت به محل حادثه اعزام شد.

وی از مهار آتش سوزی توسط نیروهای این سازمان خبر داد.

5/ 4٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(3 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.