آیا ماموت ها به زمین برمی گردند؟

ماموت شبیه سازی

آیا ماموت ها به زمین برمی گردند؟ وقتی که علم شبیه سازی مخلوقات منقرض شده بوجود آمد و همچنین پس از ساخت Jurassic Park،  بسیاری از مردم امیدشان برای خلق دوباره ماموت های پشمالو بیشتر ...

ماموت شبیه سازیآیا ماموت ها به زمین برمی گردند؟

وقتی که علم شبیه سازی مخلوقات منقرض شده بوجود آمد و همچنین پس از ساخت Jurassic Park،  بسیاری از مردم امیدشان برای خلق دوباره ماموت های پشمالو بیشتر شد. محققان در پروژه خلق دوباره ماموت از یافته جدید دانشمندان روسی که کشف یک ماموت جدید است بسیار هیجان زده اند.

یک هیئت اعزامی از فسیل شناسان از دانشگاه  North-Eastern Federal با بررسی فسیل ماموت ماده دریافتند که این فسیل در وضعیت خوبی قرار دارد و  بعضی از اندام های ماموت سالم و برای نمونه برداری مناسب اند. این دانشمندان قصد دارند به کمک دانشمند شبیه سازی کره ای Hwang Woo-Suk  تحقیقات شان را برای شبیه سازی ماموت شروع کنند.
053024

بگفته رئیس هیئت اعزامی Semyon Grigoriev، بخش هایی از بافت های عضلانی که پیدا شده است دارای رنگ قرمز طبیعی گوشت تازه است. نمونه خون این ماموت توسط دانشمندان برای آزمایش جمع آوری شده است. رنگ خون گرفته شده تیره است و از حفره ای در زیر معده ماموت گرفته شده است.

این کشف میتواند برای خیلی از شاخه های دیگر مانند جانورشناسان، زیست شناسان و… جالب باشد.

5/ 3٫75

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(8 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.