آغاز نمایشگاه E3 2013 روز دنیای فناوری

PSP 4

آغاز نمایشگاه E3 2013 روز دنیای فناوری به گزارش اینترفر- تا ساعاتی دیگر نمایشگاه تخصصی بازی E3 رسما افتتاح خواهد شد ، نمایشگاهی که با حضور شرکت های بزرگ دنیای فناوری همچون  سونی ، مایکروسافت ...

PSP 4آغاز نمایشگاه E3 2013 روز دنیای فناوری

به گزارش اینترفر- تا ساعاتی دیگر نمایشگاه تخصصی بازی E3 رسما افتتاح خواهد شد ، نمایشگاهی که با حضور شرکت های بزرگ دنیای فناوری همچون  سونی ، مایکروسافت ، اپل ، نینتندو میلیون ها نفر را در انتظار دستاوردی جدید به نظاره نشانده است.

به نقل از زومیت ، اپل نیز برای معرفی نسل بعدی سیستم عامل موبایل خود که گفته می‌شود با تغییرات اساسی همراه خواهد بود، تا یک روز تاریخی را ثبت کند.

در انتظار مایکروسافت Xbox One

xboxامروز نمایشگاه E3 رسما شروع به کار می‌کند و مایکروسافت نطق اصلی خود را که بی‌شک بخش اصلی آن مربوط به کنسول بازی ایکس باکس وان خواهد بود، آغاز می‌کند. گفته می‌شود مایکروسافت در این کنفرانس بیشتر به بخش بازی کنسول خود می‌پردازند و برخلاف کنفرانس اولیه معرفی Xbox One کمتر به امکانات جانبی و قابلیت‌های عمومی آن اشاره خواهد کرد. به این ترتیب مایکروسافت قصد دارد در E3، گیمرهای حرفه‌ای که از کنفرانس اول مایکروسافت راضی نبودند را هدف قرار دهد. کنفرانس مایکروسافت نیم ساعت پیش از شروع کنفرانس اپل و در ساعت ۲۱:۰۰ دوشنبه شب آغاز می‌شود.

اپل نسل جدید سیستم عامل موبایل iOS 7

apple ios 7اپل بدون شک از نسل جدید سیستم عامل موبایل خود با نام iOS 7 پرده بر خواهد داشت. گفته می‌شود در این سیستم عامل رابط کاربری و طراحی ظاهری سیستم‌عامل به طور کامل تغییر کرده است. اگر اپل نتواند تغییرات مثبت و اساسی را در سیستم‌عامل  محبوب خود اعمال کند بدون شک شرایط برای گوگل بهتر از قبل می‌شود و به نوعی رشد اندروید شیب بیشتری به خود خواهد گرفت.

کنفرانس تخصصی سونی

ساعت ۵ صبح روز سه شنبه نیز کنفرانس تخصصی سونی برگزار می‌شود و بالاخره از مشخصات فنی دقیق پلی استیشن ۴ و همچنین شکل و شمایل ظاهری آن مطلع خواهیم شد.

منبع : اینترفر +  زومیت

5/ 5٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(4 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.