قیمت پلی استیشن ۴ اعلام شد!!

th1

قیمت پلی استیشن ۴ اعلام شد!! سونی با معرفی زود هنگام پلی استیشن خود در ماه فوریه توانست زودتر از مایکروسافت محصول خود را معرفی کند و حالا در کنفرانس E3 ضمن اعلام قیمت دستگاه ...

قیمت پلی استیشن ۴ اعلام شد!!

سونی با معرفی زود هنگام پلی استیشن خود در ماه فوریه توانست زودتر از مایکروسافت محصول خود را معرفی کند و حالا در کنفرانس E3 ضمن اعلام قیمت دستگاه خود، بر عکس مایکروسافت، می گوید محدودیت روی دیسک‌های بازی ایجاد نخواهد کرد.

به گزارش ایتنا از خبرآنلاین، این کمپانی در کنفرانس E3 در دوشنبه شب ۲۰ خرداد ۱۳۹۲ اعلام کرد جدید ترین پلی استیشن به قیمت ۳۹۹ دلار/ ۳۹۹ یورو/ ۳۴۹ پوند در فصل تعطیلات راهی بازار می شود.

البته مایکروسافت پیش تر گفته بود که ایکس باکس وان اواخر سال میلادی جاری به قیمت ۴۹۹ دلار/ ۴۹۹ یورو / ۴۲۹ پوند راهی بازار می شود.

اندرو هاوس پرزیدنت و مدیر گروه انترتینمنت سونی گفته است همه چیز روی پلتفورمی جدید بنا شده و قیمت آن نیز از ۵۰۰ تا ۶۰۰ دلار پلی استیشن ۳ در سال ۲۰۰۶ کمتر تعیین شده است.

همان زمان بدلیل گران اعلام کردن پلی استیشن، سونی ضرر کرد و حالا تجربه ارزنده ای کسب کرده تا نسخه ۴ را ارزان تر بفروشد. هر چند پلی استیشن ۴ نسبت به نینتندو ۲۹۹ دلاری کمی گرانتر است اما بسیار قدرتمند تر از آن ظاهر شده است.

th2

سونی همچنین اعلام کرده عرضه پلی استیشن ۴ در تاریخ این کمپانی بی سابقه است که همراه با گیم های جدید و برنامه نویسی اورجینال و جدید خواهد بود که مایکل لینتون مدیر اجرایی سونی روی این نکته بسیار تاکید کرده است.

سرویس ویدئوی نامحدود، و آرشیو ۱۵۰ هزار فیلم روی شبکه پلی استیشن ۴ و نیز ۲۰ میلیون موسیقی، آنرا یکتا می سازد.

سونی بر عکس مایکروسافت که بحث لایسنس را روی دستگاه و دیسک جدید مطرح کرده، اعلام کرد به هیچ وجه محدودیت روی دستگاه پلی استیشن اعمال نخواهد شد و دیسک های دست دوم نیز قابل اجرا خواهد بود.

این موضوع می تواند برگ برنده سونی در فروش پلی استیشن ۴ در برابر ایکس باکس وان مایکروسافت باشد که محدودیت لایسنس روی آن اعمال شده است.

5/ 4٫89

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(9 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.