خودروهای ولوو اتوماتیک پارک می شوند + فیلم

unkmuijm

خودروهای ولوو اتوماتیک پارک می شوند + فیلم – ولوو کانسپت تازه‌ای را معرفی کرده که به شکل خودکار وارد پارکینگ شده و پارک می‌کند و سپس با دریافت یک سیگنال تازه روشن شده، از ...

خودروهای ولوو اتوماتیک پارک می شوند + فیلم

unkmuijm– ولوو کانسپت تازه‌ای را معرفی کرده که به شکل خودکار وارد پارکینگ شده و پارک می‌کند و سپس با دریافت یک سیگنال تازه روشن شده، از پارکینگ خارج شده و به محل اولیه باز می‌گردد.
خودروساز ولوو که به تولید خودروهای امن شناخته شده، در حال حاضر روی نمونه خودکاری کار می‌کند که می‌تواند در جایی نزدیک به محل پارکینگ مورد نظر پارک شده و به کمک حسگرها و سیستم خودکار خود ادامه کار را به عهده بگیرد. این خودرو فضای پارک را پیدا کرده و پس از عبور از خیابان وارد پارکینگ می‌شود تا پس از پارک اطلاعات محل جدید خود را به تلفن همراه راننده ارسال کند. در پایان راننده می‌تواند از روی اطلاعات ارسال شده محل دقیق خودرو را پیدا کند یا به آن فرمان دهد که از پارکینگ خارج شده و به محل اولیه پارک خود برگردد.

قطار ایمن جاده‌ای برای محیط‌زیست

سال گذشته ولوو سیستم SARTRE  را در اروپا به اجرا درآورد که بسیار موفق عمل کرد. در این سیستم قطاری از خودروها به دنبال یک خودروی رهبر ردیف می‌شود تا از تمامی فرمان‌های آن تبعیت کرده و به کمک یک راننده باتجربه هدایت شود. هفته آینده نیز این خودروساز کانسپت تازه خود را که می‌تواند به شکل خودکار پارک شود، وارد مراحل آزمایشی خواهد کرد.

[pro-player type=’video’]http://host12.aparat.com//public/user_data/flv_video_new/200/eee1aa554c4949214cd75f69fdec53c7598326.apt?rand=1949067&start=0[/pro-player]

فیلم پارک اتوماتیک ولوو

مطابق اعلام ولوو سیستم پارک خودکار به رانندگان اجازه می‌دهد خودروی خود را در منطقه‌ای تعریف‌شده نزدیک به پارکینگ مورد نظرشان پارک کرده و با فعال کردن اپلیکیشن خودکار روی تلفن هوشمند خود ادامه کار را به خودرو بسپارند. با فعال شدن این اپ خودرو به دنبال فضای پارک در پارکینگ خواهد گشت و پس از پیدا کردن آن و پارک در محل تازه، اطلاعات دقیق محل پارک خود را برای راننده ارسال خواهد کرد. خودرو تا زمانی که فرمان تازه‌ای دریافت نکند در محل پارک خود باقی خواهد ماند. برای اینکه این تعامل به شکل صحیح و کامل انجام شود، حسگرهای جاده‌ای برنامه زیرساختی Vehicle 2 متعلق به ولوو باید در خودرو به کار گرفته شوند.

قدرت تشخیص و پارک خودرو

این خودروساز برای اینکه از ایجاد ترافیک در خیابان‌ یا تصادف اجتناب کند، حسگرها و دوربین‌های خودرو را به نحوی برنامه‌ریزی کرده که تعاملی ایمن با افراد پیاده و دیگر خودروهای در حرکت داشته باشند. راننده برای اینکه بتواند به خودروی خود دسترسی داشته باشد، می‌تواند وارد پارکینگ شده و از روی داده‌ها محل آن را پیدا کند یا به کمک سیگنال تازه‌ای که توسط تلفن هوشمند خود ارسال می‌کند از خودرو بخواهد به محل پارک اولیه خود در منطقه تعریف شده (بیرون از فضای پارکینگ) برگردد.

مطابق اعلام این شرکت سیستم هدایت خودکار خودرو اولین‌بار برای نمونه ولوو XC90 2014 مورد استفاده قرار خواهد گرفت؛ اما هنوز از سیستم پارک خودکار که نیاز به آزمون‌های بیشتری دارد، در خودروهای ساخت این شرکت خبری نیس

:: خبرآنلاین

 

5/ 4٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(2 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.