دوربین DSC-HX۵۰V سونی ۲۰ مگاپیکسل با زوم ۳۰ برابر

Sony Cybershot DSC_HX50

دوربین DSC-HX۵۰V سونی ۲۰ مگاپیکسل با زوم ۳۰ برابر دوربین ۲۰ مگاپیکسلی سونی با قابلیت بزرگنمایی ۳۰ برابری ساخته شد، یا به عبارت دیگر برای لنز این محصول زوم ۳۰x درنظر گرفته شده است. سونی ...

Sony_Cybershot_DSC_HX50V_91530074_thumbnailدوربین DSC-HX۵۰V سونی ۲۰ مگاپیکسل با زوم ۳۰ برابر

دوربین ۲۰ مگاپیکسلی سونی با قابلیت بزرگنمایی ۳۰ برابری ساخته شد، یا به عبارت دیگر برای لنز این محصول زوم ۳۰x درنظر گرفته شده است.

Sony Cybershot DSC-HX50V (1)

سونی از سری دوربین‌های دیجیتالی سایبرشات خود محصول جدید DSC-HX۵۰V که  یک گزینه مناسب برای عکاسی حرفه‌ای است را معرفی نمود.

این دوربین دیجیتالی در خانواده محصولات با کیفیت SLR طبقه‌بندی و شرکت سونی برای آن حسگر ۲۰ مگاپیکسلی را در نظر گرفته است و همین حسگر برای یک دوربین دیجیتالی کوچک عکس‌های باکیفیت و مناسب را تضمین می‌کند.

برای این دوربین دیجیتالی ISO ۴۰۰ در نظر گرفته شده است تا تصاویر با کیفیت ۱۰ در ۱۳ که بیشتر کاربران به دنبال آن هستند با کیفیت ایده آل گرفته شوند.
همچنین این دوربین دیجیتالی شامل خروجی HDTV نیز می‌شود تا بتوان تصاویر تهیه شده در آن را روی دیگر نمایشگرها هم مشاهده کرد.

مشخصات لنز

لنز دوربین HX۵۰V تصویربرداری را از حالت واید با کیفیت ۲۴ میلیمتر شروع می‌کند و پس از زوم آن را به ۷۲۰ میلیمتر می‌رساند. شفافیت قابل ملاحظه ی این دوربین بسیار بالا بوده و با محصولات مشابه موجود در بازار قابل مقایسه نمی باشد.

:: مجله خبری اینترفر

5/ 5٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.