دختر بازیگر معروف هالیوود پیرس برازنان درگذشت

pierce_brosnan1

دختر بازیگر معروف هالیوود پیرس برازنان درگذشت شارلوت برازنان دختر پیرس برازنان بازیگر سابق نقش جیمز باند در ۴۱ سالگی بر اثر ابتلا به سرطان از دنیا رفت. برازنان در بیانیه‌ای اعلام کرد شارلوت که ...

lrapce8eدختر بازیگر معروف هالیوود پیرس برازنان درگذشت

شارلوت برازنان دختر پیرس برازنان بازیگر سابق نقش جیمز باند در ۴۱ سالگی بر اثر ابتلا به سرطان از دنیا رفت.

برازنان در بیانیه‌ای اعلام کرد شارلوت که سه سال بود با سرطان تخمدان مبارزه می‌کرد، جمعه عصر در شرایطی که همسرش الکس اسمیت، فرزندانش ایزابلا ۱۴ ساله و لوکاس هشت ساله و برادرانش کریستوفر و شان در کنارش بودند، درگذشت.

کاساندرا هریس، مادر شارلوت هم سال ۱۹۹۱ زمانی که همسر برازنان بود، بر اثر سرطان تخمدان از دنیا رفت. مادر کاساندرا نیز به دلیل ابتلا به سرطان تخمدان درگذشت.

پیرس برازنان پس از مرگ کاساندرا با کیلی شای اسمیت ازدواج کرد. این بازیگر ۶۰ ساله ایرلندی بیش از همه برای بازی در نقش مامور ۰۰۷ در چهار فیلم جیمزباندی «چشم طلایی»، «فردا هرگز نمی‌میرد»، «دنیا کافی نیست» و «روز دیگر بمیر» شهرت دارد.

او پارسال در فیلم سینمایی «فقط به عشق نیاز داری» و سریال کوتاه «کیسه استخوان» بازی کرد و چند پروژه چون «یک راه طولانی» و «مرد نوامبر» را در مرحله تولید دارد.

«مریخ حمله می‌کند!»، «قله دانته»، «ماجرای تامس کراون»، «خیاط پاناما»، «ماتادور» و «ماما میا!» از دیگر فیلم‌های برازنان است.

:: خبرآنلاین – هالیوود ریپورتر / ۱ ژوئیه

5/ 3٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.