تیم ۲۰۱۴ پنچ بر صفر تیم ۹۸ را برد!

bbe90c8155514f0b3f6ef154c30252bf0984103e

دیدار نمادین دو تیم ملی فوتبال ایران از ساعت ۲۲:۴۵ دیشب در ورزشگاه آزادی و در حضور بیش از ۵ هزار تماشاگر آغاز شد. نیمه اول این بازی پنج بر صفر به سود تیم ملی ...

دیدار نمادین دو تیم ملی فوتبال ایران از ساعت ۲۲:۴۵ دیشب در ورزشگاه آزادی و در حضور بیش از ۵ هزار تماشاگر آغاز شد. نیمه اول این بازی پنج بر صفر به سود تیم ملی ۲۰۱۴ به پایان رسید.
دیدار نمادین تیم ملی ایران ۲۰۱۴ برابر تیم منتخب ۹۸ در نیمه اول پنج بر صفر به سود جوان‌های تیم ملی ایران به پایان رسید.

دیدار نمادین دو تیم ملی فوتبال ایران از ساعت ۲۲:۴۵ دیشب در ورزشگاه آزادی و در حضور بیش از ۵ هزار تماشاگر آغاز شد. نیمه اول این بازی پنج بر صفر به سود تیم ملی ۲۰۱۴ به پایان رسید.

مجتبی جباری در دقیقه ۱۵ با یک ضربه سر از داخل محوطه جریمه گل اول را برای تیم ملی ۲۰۱۴ زد. در دقیقه ۱۷ غلامرضا رضایی بازهم با یک ضربه سر  گل دوم را به ثمر رساند. جواد نکونام در دقیقه ۲۴ از روی یک ضربه کاشته به زیبایی گل سوم تیم ۲۰۱۴ را به ثمر رساند. حسین ماهینی در دقیقه ۲۶ و  خانزاده در دقیقه ۲۹ گل‌های چهارم و پنجم را به ثمر رساندند.

حسین عسگری رئیس دپارتمان داوری فدراسیون قضاوت مسابقه را بر عهده داشت.

تیم ملی ایران در جام جهانی ۹۸ با ۱۲ بازیکن به میدان آمد که داور این مسئله را فهمید و اکبر استاد اسدی را از ترکیب تیم بیرون برد تا بازی شروع شود. با این شیرین کاری استاد اسدی بازی دو تیم شروع شد. در ترکیب ۹۸ برخی بازیکنان کنونی تیم ملی مثل فرزاد حاتمی و امید ابراهیمی حضور دارند.

در تیم ملی ۹۸ بزرگانی چون کریم باقری، خداداد عزیزی و علی دایی غایب بودند.

قرار بود محمود احمدی نژاد رئیس جمهور ایران در این بازی پا به توپ شود و به میدان بیاید که ظاهرا احمدی‌نژاد از حضور در این مسابقه انصراف داد.

نیما نکیسا در تیم ۹۸ دو سه واکنش خوب نشان داد و موقعیت گلزنی را از بازیکنان تیم ملی ۲۰۱۴ گرفت.

ترکیب اولیه تیم ملی ۹۸ ایران:

نیما نکیسا، مهدی پاشا‌زاده، فرزاد حاتمی، امید ابراهیمی، مهرداد میناوند (از دقیقه ۱۵ سیروس دین‌محمدی)، علی لطیفی (از دقیقه ۲۶ مهرداد اولادی)، نعیم سعداوی، رضا شاهرودی، افشین پیروانی، حمید استیلی و جواد زرینچه (از دقیقه ۱۴ اکبر استاد اسدی)

سرمربی: بیژن ذوالفقارنسب و علیرضا منصوریان

ترکیب اولیه تیم ملی ۲۰۱۴ :

رحمان احمدی، پژمان منتظری، قاسم حدادی‌فر، غلامرضا رضایی، محمدرضا خلعتبری، احسان حاج‌صفی، حسین ماهینی، سید جلال حسینی، خسرو حیدری (از دقیقه ۲۰ محمدرضا خانزاده)، مجتبی جباری و جواد نکونام

5/ 4٫50

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(2 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.