سایت بازیهای آنلاین فلش miniclip

2013-08-10_133856

سایت بازیهای آنلاین فلش miniclip مینی کلیپ یک سایت بسیار سرگرم کننده و جذاب در زمینه بازهای آنلاین فلش است . صالح عزتی- این سایت از مدتها قبل به صورت حرفه ای بازیهای گوناگونی را ...

سایت بازیهای آنلاین فلش miniclip

مینی کلیپ یک سایت بسیار سرگرم کننده و جذاب در زمینه بازهای آنلاین فلش است .

صالح عزتی- این سایت از مدتها قبل به صورت حرفه ای بازیهای گوناگونی را تولید کرده و دارای کاربران بسیاریست زمینه های فعالیت در باب طراحی فلش ، گرافیک ، برنامه نویسی های بروز ، امکان ثبت رکورد، انتشار بازیهای منحصر به فرد و دهها ایده و نو آوری موجب پیشرفت و گسترش نام این سایت است.

مینی کلیپ نه تنها برای سلیقه های گوناگون بازی ساخته بلکه این امکان را برایتان فراهم میسازد تا به طور مستقیم چه از طریق رایانه یا گوشی همراه با کاربران سراسر دنیا ارتباط برقرار کنید.

این سایت در سال ۲۰۰۱ برای شناخت یک مجموعه بزرگ و متنوع از  بازیهای تلفن همراه و رایانه ای آنلاین توسط موسسین آن Robert Small و Tihan Presbie با سرمایه گذاری ۴۰.۰۰۰ پوندی آغاز بکار کرد و توانست به سرعت رشد پیدا کند

miniclip در سال ۲۰۰۸ در مدت ۷ -۸ سال پس از راه اندازی به ارزشی بالغ بر ۲۰ میلیون پوند رسید و نام محبوبیت ترین و بزرگترین سایت بازیهای آنلاین را به خود اختصاص داد .
برای مشاهده این سایت میتوانید به آدرس miniclip.com متصل شوید.

:: معرفی سایت خبر اینترفر

5/ 2٫33

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(3 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.