لیلا رجبی”رکوردار پرتاب وزنه ایران:رقابتم غیرقابل پیش بینی

2013-08-10

لیلا رجبی”رکوردار پرتاب وزنه ایران:رقابتم غیرقابل پیش بینی تنها چند روز تا شروع مسابقات قهرمانی جهان در روسیه باقی مانده است، رکورددار پرتاب وزنه ایران از وضعیت آمادگی خود چنین می گوید: “لیلا رجبی” در ...

لیلا رجبی”رکوردار پرتاب وزنه ایران:رقابتم غیرقابل پیش بینی

تنها چند روز تا شروع مسابقات قهرمانی جهان در روسیه باقی مانده است، رکورددار پرتاب وزنه ایران از وضعیت آمادگی خود چنین می گوید:

“لیلا رجبی” در گفت وگو با سایت فدراسیون دوومیدانی با بیان این خبر گفت: پیش از حضور در مسابقات آسیایی دچار مصدومیت کمی از ناحیه آشیل پا بودم و پس از مسابقات این آسیب دیدگی بیشتر شد و با مصدومیتی که داشتم تمرینات خود را در مجموعه آفتاب انقلاب به تنهایی تا مسابقات جهانی ادامه دادم.

رجبی در خصوص انجام تمرینات فیزیوتراپی گفت:‌ پس از مراجعه به پزشک قرار شد تمرینات فیزیوتراپی خود را انجام دهم ولی چون نمی توانستم تمریناتم را کنار بگذارم قرار شد پس از حضور در مسابقات جهانی مسکو فیزیوتراپی خود را آغاز کنم.

وی در خصوص مسابقات جهانی مسکو تصریح کرد: سطح مسابقات جهانی بسیار بالاست و بهترین ورزشکاران جهان در روسیه حضور دارند و به دنبال مدال و رکورد هستند.

دارنده مدال نقره مسابقات قهرمانی آسیا عنوان کرد: در مسابقات قهرمانی باشگاههای کشور توانستم با پرتاب ۱۸ متر و ۱۴ سانتی متر رکورد ملی ایران را بزنم و ورودی B مسابقات را کسب کنم.

وی در واکنش به این پرسش که آیا می توانید نتیجه قابل قبولی در این رقابت ها کسب کنید؟ اظهار داشت:‌ نتیجه را نمی توان پیش بینی کرد از طرفی من با آسیب دیدگی در این مسابقات شرکت می کنم و باید ببینیم شرایط به چه صورت خواهد بود.

مسابقات جهانی دوومیدانی روسیه ۱۹ تا ۲۷ مرداد ماه سال جاری در مسکو برگزار خواهد شد و ورودی A در ماده پرتاب وزنه زنان ۱۸ متر و ۳۰ سانتی متر و ورودی B آن ۱۷ متر و ۲۰ سانتی متر است.

:: ایسنا

5/ 3٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.