اعتماد به نفس با دماغ گنده ها

2013-08-13_223534

اعتماد به نفس با دماغ گنده ها «خوش به حال دماغ گنده‌ها»، حاوی نکات روانشناختی درباره ظاهر و توجه نوجوانان به مسایلی است که منجر به بالا رفتن اعتماد به نفس آن‌ها می‌شود. «خوش به ...

اعتماد به نفس با دماغ گنده ها

2013-08-13_223559«خوش به حال دماغ گنده‌ها»، حاوی نکات روانشناختی درباره ظاهر و توجه نوجوانان به مسایلی است که منجر به بالا رفتن اعتماد به نفس آن‌ها می‌شود.
«خوش به حال دماغ‌ گنده‌ها» عنوان اثری از مرتضی حدادی برای نوجوانان است که به تازگی از سوی نشر نگیما وارد بازار کتاب شده است.

این کتاب برای مخاطبان نوجوان نوشته شده و در آن‌ها به نکاتی که سبب بالا رفتن اعتماد به نفس و انگیزه آن‌ها برای رسیدن به اهدافشان، پرداخته شده است.

در بخشی از مقدمه این کتاب آمده: « دوست خوبم سلام! امروز روز بسیار زیبایی است. روزی است که حتی خدای رحمان هم احساس دیگری به شما دارد. برای اثبات آن، لطفا پس از مطالعه این صفحه از جای خود برخیزید و از پنجره اتاق بیرون را تماشا کنید. زیبایی تصاویری که از ورودی چشمان زیبای شما به مغز فراگیر و هوش سرشار شما خواهد رسید به وضوح مشخص است. درختان رقصان، گل‌های شاداب و حتی لبخند آجرهایی هم که معمار، با عشق و خشت به خشت روی هم چیده است برای شما نمایان خواهد بود. فقط کافی است که از دید بهتر آن‌ها را ببینیم. به همین سادگی.»

در این کتاب می‌خوانید: «باور داشته باشید که می‌توانید موفق شوید. قبل از این‌که به موفقیت برسید، باید باور داشته باشید که می‌توانید موفق شوید. این جمله فقط یک عبارت کلیشه‌ای نیست. مهم نیست که قبلا چه باوری داشته‌اید، از هم اکنون می‌توانید با تغییر در باورها زندگی خود را متحول کنید. بدون داشتن باورهای مثبت و عمیق هرگز موفق نخواهید شد. اگر باور نداشته باشید که می‌توانید ثروتمند و متمول شوید، هرگز به ثروت دست نمی‌یابید.»

این کتاب ۱۴۳ صفحه‌ای با شمارگان یک هزار و ۱۰۰ نسخه و به بهای پنج هزار و ۵۰۰ تومان منتشر شده است.
:: خبرآنلاین

5/ 3٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.