iphone 5 جان یک دختر جوان چینی را گرفت

iphone 5

iphone 5 جان یک دختر جوان چینی را گرفت تا به حال زیاد شنیده بودیم که یک گوشی منفجر شده و صاحب خود را زخمی کرده است همین چند روز پیش نیز یک گلکسی اس ...

iphone 5 جان یک دختر جوان چینی را گرفت

تا به حال زیاد شنیده بودیم که یک گوشی منفجر شده و صاحب خود را زخمی کرده است همین چند روز پیش نیز یک گلکسی اس ۳ پای یک دختر جوان را به شدت زخمی کرده بود اما اینکه یک گوشی باعث مرگ صاحب خود بشود تا به حال کمتر شنیده شده بود.

به گزارش جی اس ام دو خبرگزاری در چین گزارش کرده‌اند که زنی ۲۳ ساله در چین با نام  Ma Ai Lun به تماس دریافتی گوشی آیفون ۵ خود که در شارژ بوده پاسخ داده و این کار باعث مرگ او شده است.

جزئیات خبر ناقص هستند و در هنگام ترجمه از زبان چینی بعضی از کلمات بی معنی خواهند شد اما چیزی که مشخص است این است خانم Ai Lun مهماندار یک شرکت هواپیمایی بوده و تحقیقات دادگاه نیز تایید کرده که این خانم بر اثر برق گرفتگی فوت کرده است. پلیس چین نیز این تصادف را تایید کرده است.

iphone 5 deathخواهر قربانی به کاربران آیفون ۵ هشدار داده است که زمانی که گوشی آیفون ۵ آن‌ها در شارژ است از آن استفاده نکنند. اعضای خانواده قربانی با شرکت اپل تماس گرفته‌اند و منتظر پاسخ اپل هستند.

این حادثه در ۱۱ جولای (۲۰ تیر ماه) اتفاق افتاده است.

:: The Next Web

5/ 5٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.