مهلت انتخاب رشته آزمون سراسری ۹۲ تمدید نمی شود

g1lrw72k

مشاور ارشد رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با اعلام اینکه ساعت ۲۴ امشب مهلت انتخاب رشته آزمون سراسری به پایان می‌رسد، بر عدم تمدید مهلت انتخاب رشته تأکید کرد. حسین توکلی مشاور ارشد رئیس سازمان ...

مشاور ارشد رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با اعلام اینکه ساعت ۲۴ امشب مهلت انتخاب رشته آزمون سراسری به پایان می‌رسد، بر عدم تمدید مهلت انتخاب رشته تأکید کرد.

حسین توکلی مشاور ارشد رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نظر به اینکه بر اساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده مهلت انتخاب رشته آزمون سراسری سال ۹۲ راس ساعت ۲۴  پنجشنبه ۲۴ مرداد ماه به پایان می‌رسد، لذا به تمام داوطلبانی که تاکنون نسبت به انتخاب رشته و تکمیل فرم انتخاب رشته الکترونیکی اقدام نکرده‌اند اکیدا توصیه می‌شود که در فرصت باقیمانده با مطالعه دقیق دفترچه راهنما و اطلاعیه‌های سازمان سنجش در رابطه با ظرفیت‌های جدید که هم‌اکنون نیز بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org قرار دارد نسبت به انتخاب رشته خود اقدام کنند.

توکلی در ادامه خاطرنشان کرد: داوطلبان باید به ترتیب اولویت انتخاب رشته‌های خود را در فرم پیش‌نویس درج کنند و پس از کنترل‌های لازم و اطمینان از کد رشته‌محل‌ها حداکثر تا ساعت ۲۴ فردا با مراجعه به سایت سازمان سنجش اقدام به انتخاب رشته کرده و در نهایت کد ۱۵ رقمی را به عنوان رسید انتخاب رشته دریافت کنند.

مشاور ارشد رئیس سازمان سنجش در پایان تاکید کرد: مهلت انتخاب رشته تمدید نخواهد شد و بدیهی است که پس از ساعت مذکور انتخاب رشته برای داوطلبان میسر نخواهد بود.

:: خبرگزاری فارس

5/ 3٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.