تصادف زنجیره ای در بزرگراه آزادگان

2013-08-21_142536

تصادف زنجیره ای در بزرگراه آزادگان برخورد زنجیره‌ای سه خودروی سواری پراید، ریو و آردی در ساعت ۱۱:۲۲ ظهر امروز به آتش‌نشانی، اورژانس و عوامل انتظامی اطلاع داده شد و در پی آن عوامل انتظامی ...

تصادف زنجیره ای در بزرگراه آزادگان

برخورد زنجیره‌ای سه خودروی سواری پراید، ریو و آردی در ساعت ۱۱:۲۲ ظهر امروز به آتش‌نشانی، اورژانس و عوامل انتظامی اطلاع داده شد و در پی آن عوامل انتظامی و امدادی واقع در شمال به جنوب بزرگراه آزادگان بعد از جاده مخصوص اعزام شدند.

پس از حضور عوامل امدادی در محل حادثه مشخص شد تصادف میان سه دستگاه خودروی سواری رخ داده و شدت تصادف به حدی بوده که مسیر بزرگراه کاملا مسدود شده بود.

سید جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه در جریان این حادثه ستاد فرماندهی آتش‌نشانان ایستگاه ۲۰ و گروه نجات هشت را به محل اعزام کرد، به ایسنا گفت: آتش‌نشانان پس از حضور در محل با همکاری عوامل راهور مسیر بزرگراه را به طور کامل مسدود کرده و عملیات خود برای نجات افراد حادثه‌ دیده و بازگشایی مسیر را آغاز کردند.

وی از نجات هفت تن از مصدومان این حادثه از داخل کابین خودروها خبر داد و گفت: آتش‌نشانان چهار زن و سه مرد را پس از ایمن‌سازی و قطع برق خودروها خارج کرده و برای انتقال به بیمارستان به عوامل اورژانس مستقر در محل حادثه تحویل دادند که حال دو تن از آنان وخیم بود.

ملکی با اشاره به بازگشایی مسیر توسط آتش‌نشانان و پلیس راهور، اظهارکرد: علت این حادثه از سوی کارشناسان پلیس راهنمایی و رانندگی بررسی و اعلام خواهد شد.

به گفته سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، آتش‌نشانان در ساعت ۱۲ به عملیات خود در این محل خاتمه دادند.

در پی وقوع این حادثه ترافیک سنگینی در این محدوده از بزرگراه آزادگان ایجاد شده بود که عوامل راهور با حضور در محل اقدامات خود برای روان‌سازی ترافیک را آغاز کردند.

:: ایسنا

5/ 2٫50

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(2 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.