نفت در دقایق پایانی پرسپولیس را شکست داد

2013-08-23_205653

نفت در دقایق پایانی پرسپولیس را شکست داد تیم فوتبال پرسپولیس در نخستین دیدار از هفته ششم رقابتهای لیگ برتر باشگاه‌های کشور برابر میزبانش نفت تهران در ثانیه‌های پایانی تن به شکست داد. نخستین دیدار ...

نفت در دقایق پایانی پرسپولیس را شکست داد

تیم فوتبال پرسپولیس در نخستین دیدار از هفته ششم رقابتهای لیگ برتر باشگاه‌های کشور برابر میزبانش نفت تهران در ثانیه‌های پایانی تن به شکست داد.

نخستین دیدار از هفته ششم رقابتهای فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های از ساعت ۱۹:۱۰ امروز جمعه بین دو تیم نفت تهران و پرسپولیس در ورزشگاه تختی تهران برگزار شد و در حالیکه دو تیم تا ثانیه‌های پایانی با تساوی بدون گل به بازی ادامه می‌دادند، در نهایت نفت تهران با گل دقیقه ۳+۹۰ توسط علی قربانی به گل برتری دست یافت.

در این بازی که قضاوت آن برعهده یدالله جهانبازی بود، وحید حمدی‌نژاد از تیم نفت و میثم حسینی امید عالیشاه از تیم پرسپولیس بازیکنان اخطاری این بازی بودند. ضمن اینکه مهرداد اولادی بازیکن پیشین پرسپولیس و فعلی نفت تهران هم به دلیل مصدومیت در دقیقه ۲۰ جای خود را به علی قربانی داد.

دو تیم در نیمه نخست بازی پایاپایی را انجام دادند که پرسپولیسی‌ها برای رسیدن به دروازه نفت به حرکات سرعتی امید عالیشاه و غلامرضا رضایی دل بسته بودند و نفتی‌ها هم دل به ضد حملات دوخته بودند. در این نیمه عملکرد خوب دروازه‌بان‌ها باعث شد که معدود خطرات دو تیم هم ثمر بخش نباشد.

با آغاز نیمه دوم پرسپولیسی‌ها تا حدودی توپ و میدان را در اختیار گرفتند اما نتوانستند از این برتری خود برای رسیدن به گل استفاده کنند، آنها تا پایان نیمه دوم هم به حرکات از کناره‌ها و ارسال از جناحین جهت رسیدن به گل استنفاده کردند . در این نیمه نیز نفتی‌ها با استفاده از ضد حملات و شوت‌ها از راه دور سعی در باز کردن سرخپوشان داشتند. در نهایت دو تیم نتوانستند

در این نیمه پرسپولیس با ترکیب نیلسون کوریا، سیدجلال حسینی، محسن بنگر، میثم حسینی، حسینی ماهینی، قاسم دهنوی، مارکو استپانوویچ، محمد نوری، امید عالیشاه، غلامرضا رضایی(۶۲- محمد عباس‌زاده)، سیدمهدی سیدصالحی به میدان رفت و سوشا مکانی، محمدامین حاج محمدی، احمد آل نعمه، وحید حمدی نژاد، وروا غفوری، کمال کامیابی‌نیا، حسین ابراهیمی(۶۰- رسول نویدکیا، وحید امیری، علیرضا عزتی، مهرداد اولادی (۲۰- علی قربانی) و رضا نوروزی ترکیب تیم نفت را تشکیل دادند.

:: خبرگزاری مهر

5/ 4٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.