کشته شدن جوان ۲۰ ساله با ضربات چاقو در زنجان

2013-08-31_163436

کشته شدن جوان ۲۰ ساله با ضربات چاقو در زنجان رئیس پلیس آگاهی استان زنجان با اشاره به درگیری دو جوان در زنجان گفت: این درگیری منجر به قتل یکی از آنها شده و به ...

کشته شدن جوان ۲۰ ساله با ضربات چاقو در زنجان

رئیس پلیس آگاهی استان زنجان با اشاره به درگیری دو جوان در زنجان گفت: این درگیری منجر به قتل یکی از آنها شده و به پایان رسید.

سرهنگ مصطفی طلوعی افزود: این درگیری منجر به قتل یک جوان ۲۰ ساله شده است.

وی  با تشریح روند ماجرای درگیری دو جوان زنجانی گفت: این دو جوان شب قبل از حادثه با هم درگیری لفظی پیدا می‌کنند و جوانی که در حال حاضر به عنوان قاتل دستگیر شده روز بعد با تماسی که با مقتول می‌گیرد وی را به محل درگیری دعوت می‌کند.

سرهنگ طلوعی  با بیان اینکه قاتل در روز حادثه با یک خودروی پراید در محل درگیری حاضر شده و در جریان درگیری روی داده مقتول را با چاقویی که از قبل آماده کرده بود مضروب و از محل متواری می‌شود.

رئیس پلیس آگاهی استان زنجان ادامه داد: افراد حاضر در صحنه درگیری مضروب را با استفاده از خودروی پراید به بیمارستان منتقل می‌کنند اما، به علت شدت جراحات وارده جانش را از دست می‌دهد.

سرهنگ طلوعی  از دستگیری ضارب خبر داد و گفت: وی به همه وقایع گزارش داده شده اعتراف کرده است.

رئیس پلیس آگاهی استان زنجان خطاب به جوانان و خانواده‌های آنها گفت: حمل سلاح سرد توسط افراد از جمله جوانان پیامدهای تلخی را مانند همین اتفاق به همراه داشته باشد از این رو نباید اجازه حمل سلاح سرد به افراد داده شود.

:: مهر نیوز

5/ 1٫67

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(3 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.