افزایش شهریه دانشجویان دکتری دانشگاه پیام نور ۹۰ درصد!

money university

افزایش شهریه دانشجویان دکتری دانشگاه پیام نور ۹۰ درصد! معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور گفت: شهریه دانشجویان مقطع دکتری دانشگاه پیام نور فقط  ۱۵ درصد افزایش داشته ! و هرگونه افزایش غیر ...

افزایش شهریه دانشجویان دکتری دانشگاه پیام نور ۹۰ درصد!

معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور گفت: شهریه دانشجویان مقطع دکتری دانشگاه پیام نور فقط  ۱۵ درصد افزایش داشته ! و هرگونه افزایش غیر از این مبلغ غیرقانونی است.
دکتر فرشاد ابراهیم پور افزود: این که برخی از دانشجویان (قدیمی) دوره دکتری این دانشگاه می گویند شهریه دوره دکتری آنان۹۰درصد افزایش داشته است صحت ندارد.
وی تصریح کرد: البته شهریه دانشجویان جدیدالورود دوره دکتری۹۰درصد افزایش پیدا کرده است.
معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور افزود: بر اساس مصوبه جدید هزینه شهریه یک دوره کامل مدرک دکتری برای دانشجویانی که از امسال وارد این دانشگاه می شوند از۱۸میلیون به۳۵میلیون تومان رسیده است.
ابراهیم پور در ادامه به کاهش شهریه ها دوره های فراگیر اشاره کرد و گفت: شهریه دوره های فراگیر دانشجویان ترم های بالاتر، امسال در مقطع کارشناسی بین۱۴تا۲۱درصد، در دوره کارشناسی ارشد۶ درصد و دانشجویانی که در واحدهای این دانشگاه در خارج از کشور تحصیل می کنند۲۵درصد کاهش داشته است.

:: واحد خبر مرکزی

5/ 4٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

افزایش شهریه دانشجویان دکتری دانشگاه پیام نور ۹۰ درصد!

  1. hamid می‌گه:

    در حالتی که در زمان انتخاب رشته و انتخاب دانشگاه پیام نور هزینه دانشگاه بین 15 تا 18 میلیون ذکر شده و انتخاب این دانشگاه توسط داوطلبان بر آن محاسبه و مبنا انجام شده حال بعد از انتشار نتایج اعلام اینکه هزینه دو برابر شد واقعا غیر منطقی و مصداق بارز گرانفروشی و غش در معامله و ضربه بزرگ روحی به متقاضیان و داوطلبان است. اگر از ابتدای انتخاب هزینه ها روشن بود کسانیکه از عهده آن هزینه گزاف بر می آیند تنها به انتخاب مذکور اقدام می کردند. حال که نتایج منتشر شده ما که توان این هزینه را نداریم یکسال هم از شرکت در کنکور محرومیم .
    از جناب آقای روحانی رئیس جمهور و از سرپرست محترم وزارت علوم تقاضای رسیدگی داریم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.