رده بندی تیم های باشگاه های جهان اعلام شد

FC Barcelona-real madrid

رده بندی تیم های باشگاه های جهان اعلام شد تيم فوتبال استقلال در رده‌بندي جديد تيم‌هاي باشگاهي جهان ۲۷ پله سقوط کرد.   در تازه‌ترين رده‌بندي سايت اطلاعات باشگاه‌هاي جهان (FOOTBALL DATABASE) تا تاريخ ۱۷ ...

رده بندی تیم های باشگاه های جهان اعلام شد

تيم فوتبال استقلال در رده‌بندي جديد تيم‌هاي باشگاهي جهان ۲۷ پله سقوط کرد.  
در تازه‌ترين رده‌بندي سايت اطلاعات باشگاه‌هاي جهان (FOOTBALL DATABASE) تا تاريخ ۱۷ شهريور ۹۲ تيم فوتبال استقلال که در اعلام قبلي از سوي اين سايت تا رتبه ۸۵ جهان صعود کرده و به بالاترين سطح پيشرفت در بين تيم‌هاي ايراني دست يافته بود در رده‌بندي جديد تا رتبه ۱۱۲ جهان سقوط کرد.

در رده‌بندي جديد پس از استقلال و در بين تيم‌هاي ايراني مانند اعلام قبلي همچنان تيم‌هاي سپاهان، تراکتورسازي، فولاد و پرسپوليس قرار گرفتند. سپاهان با ۹ پله نزول در جايگاه ۱۶۷ جهان قرار گرفته و تراکتورسازي نيز با ۲۳ پله صعود به رده ۲۷۹ صعود کرد.همچنين فولاد خوزستان با ۵ پله صعود تا رده ۴۲۶ جهان بالا رفت و پرسپوليس هم با ۴ پله صعود به رده ۴۴۲ جهان رسيد.

در بين تيم‌هاي آسيايي نيز الهلال عربستان، گوانگژوي چين و اف سي سئول به ترتيب با قرار گرفتن در رتبه‌هاي ۷۲، ۸۱ و ۹۴ در بين تيم‌هاي قاره کهن اول تا سوم شدند و استقلال از اين حيث در مکان چهارم آسيا قرار گرفت.

بوريرام تايلند، حريف اسقلال در يک چهارم نهايي ليگ قهرمانان آسيا نيز با قرار گرفتن در رتبه ۲۲۱ جهان و ۸ پله صعود اختلاف خود با استقلالي‌ها را کمتر از گذشته کرد.
real madrid Audience
در اين رده‌بندي بايرن مونيخ همچنان در رده اول تيم‌هاي باشگاهي جهان قرار دارد و پس از اين تيم هم مانند آخرين اعلام اين سايت، رئال مادريد و بارسلونا همچنان دوم و سوم هستند.

دورتموند، يوونتوس، چلسي، پورتو، منچستريونايتد، پاري‌سن‌ژرمن و آرسنال نيز ساير تيم‌هايي هستند که به ترتيب رده‌بندي تيم‌هاي چهارم تا دهم جهان را در اين جدول شامل مي‌شوند.

فرمول حضور تيم‌ها در اين رده‌بندي به امتيازات تيم‌ها بر مبناي برد، باخت و تساوي در رقابت‌هاي باشگاهي و قاره‌اي در طي يک سال گذشته مربوط شده و در رده‌بندي، نتايج يکسال محسوب مي‌شود.

:: ورزش ۳

5/ 5٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.