ثبت نام خبرنگاران نوجوان ۲۷ امین جشنواره فیلم‌ کودکان

2013-09-17_142522

ثبت نام خبرنگاران نوجوان ۲۷ امین جشنواره فیلم‌ کودکان ثبت‌نام خبرنگاران نوجوان بیست و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان از ۲۵ شهریورماه آغاز شده و تا بیست و هشتم همین ماه ادامه دارد. ...

ثبت نام خبرنگاران نوجوان ۲۷ امین جشنواره فیلم‌ کودکان

2013-09-17_142622ثبت‌نام خبرنگاران نوجوان بیست و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان از ۲۵ شهریورماه آغاز شده و تا بیست و هشتم همین ماه ادامه دارد.
سعید ساکت، مدیر روابط عمومی ستاد اجرایی بیست و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان در اصفهان با اعلام این خبر اظهار کرد: نوجوانان ثبت‌نام شده پس از شرکت در آزمون و کسب تراز قبولی به عنوان خبرنگار نوجوان انتخاب می‌شوند و نسبت به پوشش رسانه‌ای جشنواره اقدام می‌نمایند.

وی تصریح کرد: در سال جاری بیست و هفت نوجوان که از بین متولدین سال‌های ۱۳۷۷ تا ۱۳۸۲ هستند برای این بخش انتخاب می‌شوند. وی افزود : حضور خبرنگاران نوجوان از ابتکارات حوزه روابط عمومی جشنواره است که در دوره بیست و ششم اولین مرحله انتخاب و به کار گیری آن‌ها انجام شد و نتایج درخشان این حرکت موجب استمرار آن در جشنواره بیست و هفتم شده است.

مدیر روابط عمومی ستاد اجرایی بیست و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان افزود: با در نظر گرفتن این گروه در پی آن بودیم که از ظرفیت‌های نوجوانان که یکی از گروه‌های هدف این جشنواره هستند، در یکی از مهم‌ترین حوزه‌ها یعنی انعکاس اخبار استفاده کنیم و بسیار خوشحال کننده است که چند تن از نوجوانان خبرنگار دوره بیست و ششم اکنون به عنوان خبرنگار در رسانه‌های اصفهان مشغول به کار شده‌اند.

وی یادآور شد: نوجوانان علاقه‌مند، در رده سنی اعلام شده می‌توانند در تاریخ یاد شده از ساعت ۹ الی ۱۴ و ۱۶ تا ۱۹ به محل ستاد اجرایی بیست و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان واقع در خیابان استانداری موزه هنر‌های معاصر مراجعه کنند و برای شرکت در آزمون ثبت‌نام نمایند.

ساکت افزود: این نوجوانان پس از قبولی در آزمون توسط تنی چند از اساتید برجسته، خبرنگاران و منتقدان سینمایی اصفهان تحت آموزش قرار می‌گیرند و بخش ثابتی نیز در سایت و بولتن جشنواره به آن‌ها اختصاص داده می‌شود.

بیست‌وهفتمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان با گرامیداشت نام پیامبر اکرم (ص) پدر آسمانی کودکان دنیا از پانزدهم تا نوزدهم مهرماه در اصفهان برگزار خواهد شد.

5/ 4٫50

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(2 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.