نتیجه دیدار استقلال و بوریرام تایلند ۲-۱ / صعود استقلال

esteghlal AFC

نتیجه دیدار استقلال و بوریرام تایلند ۲-۱ / صعود استقلال صعود استقلال به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا با گل های حنیف عمران زاده و آندرانیک تیموریان دیدار بوریرام تایلند برابر استقلال ایران از دور ...

نتیجه دیدار استقلال و بوریرام تایلند ۲-۱ / صعود استقلال

صعود استقلال به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا با گل های حنیف عمران زاده و آندرانیک تیموریان

دیدار بوریرام تایلند برابر استقلال ایران از دور یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا با برتری دو بر یک نماینده ایران به پایان رسید تا آبی‌های ایران در مجموع با برتری دو بر یک راهی مرحله بعدی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا شد. تک گل بوریرام را اسمار باربا در ۳۷ روی یک ضربه کرنر و گل‌های استقلال را عمران‌زاده در دقیقه ۵۲ و تیموریان در دقیقه ۹۰+۲ به ثمر رساند.

گزارش نیمه اول :

2013-09-18_184932نخستین فرصت این دیدار را آندرانیک تیموریان برای استقلال از دست داد. شوت خوب این بازیکن در دقیقه پنجم می‌رفت تا کار را یک بر صفر کند اما شوت این بازیکن را دروازه‌بان بوریرام با واکنشی خوب در آغوش خود گرفت. در ادامه و در دقیقه نهم ارسال یک ضربه کاشته از بازیکنان بوریرام روی دروازه استقلال می‌رفت خطرساز شود که خروج به موقع رحمتی مانع از هر اتفاق دیگری شد.

در دقیقه شانزدهم این دیدار پاس درون عمق بازیکنان بوریرام می‌رفت کار دست شاگردان قلعه‌نویی دهد اما واکنش آنها مانع از ایجاد فضا برای بوریرامی‌ها شد تا این موقعیت بوریرام هم از دست برود. بهترین فرصت بوریرام در دقیقه ۳۰ بدست آمد. نماینده تایلند در یک ضد حمله و در شرایط سه بر دو وارد زمین استقلال شد اما واکنش خوب مدافعان استقلال موجب شد تا بازیکن بوریرام اشتباه کند و با یک ارسال ضعیف این فرصت برای این تیم از دست رفت.

در دقیقه ۳۷ این دیدار ارسال یک ضربه کرنر برای بوریرام این فرصت را برای این تیم ایجاد کرد تا اسمار باربا با یک ضربه سر دقیقه این فرصت را به گل تبدیل کند. در ادامه تلاش دو تیم برای تغییر نتیجه بی‌حاصل ماند تا نیمه اول این دیدار با حساب یک بر صفر به سود بوریرام به پایان برسد.

گزارش نیمه دوم:

2013-09-18_184554استقلال از همان ابتدای نیمه دوم بازی تهاجمی‌اش را آغاز کرد و در دقیقه ۴۷ شوت سنگین هاشم بیک‌زاده با واکنش دیدنی دروازه‌بان بوریرام راهی کرنر شد اما این پایان کار نبود. تنها دو دقیقه بعد، ارسال یک کرنر خوب از تیموریان با ضربه سر خطرناک قاضی همراه شد که این موقعیت با فاصله‌ای اندک از بالای دروازه بوریرام راهی اوت شد.

در دقیقه ۵۲ ارسال زیبای تیموریان با ضربه سر خوب عمران‌زاده همراه شد تا استقلال به گل تساوی دست پیدا کند.

در ادامه بازهم آبی‌پوشان به فشار خود برای گلزنی ادامه دادند. ارسال یک توپ از جناح چپ بوریرام توسط خسرو حیدری روی پای فرهاد مجیدی پایین آمد که ضربه قیچی برگردان این مهاجم استقلال با برخورد به مدافع بوریرام راهی کرنر شد. در ادامه بوریرام‌های کم کم خود را به دروازه استقلال نزدیک کردند و در دقیقه ۶۸، می‌توانستند کار را دو بر یک به سود خود کنند اما شوت مهاجم این تیم از پشت محوطه جریمه استقلال با فاصله‌ای اندک از کنار دروازه استقلال راهی اوت شد.

2013-09-18_185554پانزده دقیقه پایانی این دیدار، با هوشیاری آبی‌پوشان همراه بود و آنها با ارائه یک بازی منطقی و حفظ توپ موفق شدند تا برابر حملات بوریرام مقاومت کنند و در دقیقه آخر آندرانیک تیموریان که یکی از بهترین‌های استقلال در این بازی بود با ضربه‌ای فوق‌العاده زیبا گل دوم استقلال را به ثمر رساند.

در این دیدار فرهاد مجیدی، خسرو حیدری، آندرانیک تیموریان و عمران زاده از استقلال با کارت زرد داور جریمه شدند.

در این دیدار برای استقلال سیدمهدی رحمتی، امیرحسین صادقی، پژمان منتظری، حنیف عمران‌زاده، هاشم بیک‌زاده، جواد نکونام، جی‌لوید ساموئل، آندرانیک تیموریان، محمد قاضی، پژمان نوری و خسرو حیدری به میدان رفتند. ضمن آنکه فرهاد مجیدی در دقیقه ۴۵ جای پژمان نوری و مهدی نظری به جای خسرو حیدری به میدان رفتند.

:: ایسنا :: فوتبال برتر

5/ 4٫67

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(3 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.