دانلود مرورگر فایرفاکس « Mozilla Firefox » / آخرین نسخه

Mozilla Firefox Final

دانلود مرورگر فایرفاکس « Mozilla Firefox » / آخرین نسخه آخرین نسخه شرکتی موزیلا فایرفاکس Mozilla Firefox برای ویندوز ، مک و لینوکس (کامپیوتر شخصی) – نرم افزار مرورگر وب موزیلا فایرفاکس قدرتمند ، بی ...

دانلود مرورگر فایرفاکس « Mozilla Firefox » / آخرین نسخه

firefox

فایر فاکس مرورگر مخصوص موبایل هم دارد

آخرین نسخه شرکتی موزیلا فایرفاکس Mozilla Firefox برای ویندوز ، مک و لینوکس (کامپیوتر شخصی) – نرم افزار مرورگر وب موزیلا فایرفاکس قدرتمند ، بی نظیر و رایگان محصولی کمپانی مشهور موزیلا است که با آن می توانید صفحات وب را به زیباترین شکل ممکن با رابط کاربری جذاب مشاهده کنید.

در میان کاربران و کسانی که این مرورگر را امتحان کرده اند ، شاید کمتر کسی وجود داشته باشد که این مرورگر وب را قدرتمندترین و بهترین برنامه نشناسد چرا که با نصب آن قطعا آن را به عنوان مرورگر همیشگی و ثابت ویندوز خود انتخاب خواهید کرد.

Fully localized versions

Language

Windows

Mac OS X

Linux

English -US

English -US

Download

Download

Download

Persian

فارسی

Download

Download

Download

از ویژگی های فوق العاده فایرفاکس امنیت بالا و جلوگیری از ورود Spyware و جاسوس ها به سیستم شما می باشد. محیط زیبا همراه با امکانات فراوان از قبیل تغییر در شکل ظاهر و اضافه یا حذف نمودن Toolbar ها کار با فونت های مختلف و درشت و ریز کردن صفحه همچنین مجهز بودن به Theme ها و افزونه های گوناگون بر زیبایی و توانایی مرورگر فایرفاکس افزوده است و آن را در میان دیگر نرم افزارهای وب بروزر مشابه بی نظیر کرده است.

5/ 4٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(3 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.