پیروزی اف سی سئول / ترکیب دو تیم استقلال و اف سی

fc seoul

پیروزی اف سی سئول / ترکیب دو تیم استقلال و اف سی تيم فوتبال استقلال در ديدار رفت مقابل اف سي سئول، مقابل حريف کره‌اي شکست خورد. ديدار رفت مرحله نيمه نهايي ليگ قهرمانان آسيا ...

پیروزی اف سی سئول / ترکیب دو تیم استقلال و اف سی

AFCتيم فوتبال استقلال در ديدار رفت مقابل اف سي سئول، مقابل حريف کره‌اي شکست خورد.
ديدار رفت مرحله نيمه نهايي ليگ قهرمانان آسيا از ساعت ۱۴ امروز به وقت تهران در ورزشگاه المپيک سئول و در حضور نزديک به ۵ هزار تماشاگر برگزار شد.

قضاوت اين ديدار بر عهده بنجامين ويليام است.وي در اين ديدار به هان کو يو و جواد نکونام کارت زرد نشان داد.

در نيمه اول استقلال خوب بازي کرد و حريف کره اي حملات چنداني روي دروازه استقلال ايجاد نکردند اما دژان داميانوويچ کار خود را انجام داد و در دقيقه ۳۸ با ضربه سر گل اول را وارد دروازه رحمتي کرد تا نيمه اول با همين نتيجه يک بر صفر به پايان برسد.

در نيمه دوم قلعه‌نويي مجيدي را وارد زمين کرد و در حالي که هنوز بازي سرو شکل نگرفته بود حريف کره اي توسط گو يو هان در دقيقه ۴۷ به گل رسيد تا بازي دو بر صفر شود.

پس از اين گل کره اي ها با توجه به امتياز ميزباني باز هم حمله کردند ولي استقلال هم دست و پا بسته نبود و مي توانست توسط مجيدي و ضربه سر قاضي به گل برسد اما اين اتفاق نيفتاد تا بازي با نتيجه دو بر صفر از حريف شکست بخورد و چشم انتظار بازي برگشت باشد.

فوتبالدوستان ايراني در کشورمان چشم انتظار اين بودند که مثل بازي کره جنوبي و ايران در مقدماتي جام جهاني برزيل در خاک اين کشور استقلال بتواند بر تيم سئول غلبه کند اما اين اتفاق براي نماينده ايران رخ نداد تا نگاه ها به تهران دوخته شود.

ترکيب استقلال:
سيدمهدي رحمتي، اميرحسين صادقي، پژمان منتظري، حنيف عمران‌زاده، هاشم بيک‌زاده، جواد نکونام، جي‌لويد ساموئل (۶۸ احمد جمشيديان)، آندرانيک تيموريان ( ۸۴ فردين عابديني)، محمد قاضي، پژمان نوري و محمدمهدي نظري(۴۶ فرهاد مجيدي)
سرمربي: امير قلعه‌نويي

ترکيب اف سي سئول:
يونگ دائه کيم، جين کيو کيم،چا دو ري،کيم يونگ جو،کيم وو چي، مولينا،ها سانگ دائه،کو جينگ ميونگ، هان کو يو (۸۳ هان تاي يو)يان لوک(۶۳ سرجيو اسکودرو)، دژان داميانوويچ
سرمربي: چو يونگ سو

:: اینترفر به نقل از ۹۰

5/ 4٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.