کاربر جیمیل هستید؟ گوگل بدلیل اختلالات عذرخواهی کرد

gmail

کاربر جیمیل هستید؟ گوگل بدلیل اختلالات عذرخواهی کرد چندی پیش برخی کاربران جیمیل یک قطعی طولانی مدت را تجربه کردند و ۱۱ ساعت از دسترسی به ایمیل‌های خود ناکام ماندند.  یک روز پس از بروز ...

کاربر جیمیل هستید؟ گوگل بدلیل اختلالات عذرخواهی کرد

چندی پیش برخی کاربران جیمیل یک قطعی طولانی مدت را تجربه کردند و ۱۱ ساعت از دسترسی به ایمیل‌های خود ناکام ماندند.  یک روز پس از بروز این اختلال، گوگل با صدور بیانیه‌ای، از کاربران جیمیل عذرخواهی کرد و از طرح‌های خود برای تکرار چنین حوادثی در آینده خبر داد.

به نقل از پایگاه خبری نکست وب، به دلیل مشکل پیش آمده در سرورهای جیمیل، ایمیل‌های برخی کاربران با تاخیر به مقصد رسید و بارگذاری فایل‌های ضمیمه (Attachment) نیز با مشکلاتی همراه شد.

بنا به اعلام گوگل، بسیاری از کاربران جیمیل یعنی ۷۱ درصد آنها در کار با این سرویس پست الکترونیکی مشکلی نداشته‌اند و زمان تاخیر در دریافت ایمیل‌ها، برای ۲۹ درصد باقی‌مانده نیز چیزی در حدود ۲.۶ ثانیه بوده است.

گوگل در بیانیه خود گفته چند دقیقه پس از بروز مشکل، هشدارهای سیستم مانیتورینگ خودکار گوگل، مهندسان شرکت را از موضوع مطلع نمود و آنها نیز سریعاً برای رفع اختلال دست به کار شدند.  گوگل همچنین گفته قصد دارد طی هفته آتی با انجام طرح‌هایی از قبیل ارتقاء شبکه و افزایش ظرفیت پشتیبان‌گیری جیمیل، از بروز چنین اختلالاتی در آینده جلوگیری کند.

بر اساس این گزارش، غول جست‌وجو همچنین از تصمیم خود مبنی بر به‌روزآوری فعالیت‌های درون شبکه‌ای خود خبر داد تا از این طریق بتواند سریع‌تر و بهتر به مشکلات شبکه‌ای، واکنش نشان دهد.  چندی پیش برخی کاربران جیمیل یک قطعی طولانی مدت را تجربه کردند و ۱۱ ساعت از دسترسی به ایمیل‌های خود ناکام ماندند.

یک روز پس از بروز این اختلال، گوگل با صدور بیانیه‌ای، از کاربران جیمیل عذرخواهی کرد و از طرح‌های خود برای تکرار چنین حوادثی در آینده خبر داد.

:: اینترفر به نقل از ایتنا

5/ 4٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.