با ارزش ترین الماس صورتی جهان نوامبر ۲۰۱۳ حراج می شود

Pink Diamond

ارزش ترین الماس صورتی جهان به قیمت ۱۸۰ میلیارد تومان برای اولین بار در تاریخ حراجی های سادبیز Sotheby’s، الماس موسوم به ستاره صورتی به قیمت ۶۰ میلیون دلار معادل ۱۸۰ میلیارد تومان برای فروش ...

ارزش ترین الماس صورتی جهان به قیمت ۱۸۰ میلیارد تومان

برای اولین بار در تاریخ حراجی های سادبیز Sotheby’s، الماس موسوم به ستاره صورتی به قیمت ۶۰ میلیون دلار معادل ۱۸۰ میلیارد تومان برای فروش عرضه می شود.

الماس ۵۹.۶ قیراطی بسیار نادر، در ژنو سوئیس و در ماه نوامبر در حراجی سادبیز Sotheby’s عرضه خواهد شد. به گفته کارشناسان این الماس بیضی شکل بدون عیب و نقص، با ارزش ترین الماسی است که تاکنون به این قیمت در حراجی عرضه می شود و قطعا قیمت خرید با قیمت پیشنهادی فرق خواهد داشت و ارزش الماس بسیار بیش از ۶۰ میلیون دلار تخمین زده می شود.

News about Pink Diamond, Sotheby

دیوید بنت مدیر بخش اروپا- خاورمیانه جواهرات در حراجی سادبیز می گوید قطعا ستاره صورتی یکی از ذخایر بزرگ کره زمین به صورت طبیعی است و کشف الماس صورتی در وزن ۵ قیراط نیز به ندرت صورت می گیرد، چه برسد به الماسی در ابعاد ۵۹ قیراط که بسیار نادر محسوب می شود.

به گفته وی تاییدیه سازمان جغرافیایی و زمین شناسی امریکا در مورد الماس صورتی موجود است و روز ۱۳ نوامبر باید منتظر شد تا دید به چه قیمتی به فروش می رسد.

ستاره صورتی روی یک حلقه زیبا توسط برجسته ترین جواهر سازان دنیا سوار شده است.

:: اینترفر به نقل از خبرآنلاین

5/ 4٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.