فراموش کردن پسورد ویندوز xp / باز کردن پسورد ورودی xp

remove password windows xp forget

فراموش کردن پسورد ویندوز xp / باز کردن پسورد ورودی xp شاید برای شما پیش آمده که برای ویندوز xp پسورد گذاشته اید و حال هرچقدر تلاش می کنید تا رمز خود را بیابید موفق ...

فراموش کردن پسورد ویندوز xp / باز کردن پسورد ورودی xp

password windows xp forgetشاید برای شما پیش آمده که برای ویندوز xp پسورد گذاشته اید و حال هرچقدر تلاش می کنید تا رمز خود را بیابید موفق نمی شوید ، نگران نباشید؛ شما می توانید با تعویض ویندوز مشکل خود را برطرف کنید.

اما صبر کنید ، یک راه ساده نیز وجود دارد که مختص ویندوز xp است و در win 7 کارایی ندارد، مراحل زیر را انجام دهید :

زمان  مشاهده پنجره Welcome جایی که در آن پسورد خورد را وارد میکنید ، ۲ بار کلیدهای ALT+CTRL+DEL کیبورد خود را فشار دهید تا پنجره دیگری نمایان شود ( پنجره کلاسیک یا ساده ویندوز) سپس در قسمت User عبارت Administrator را بدقت تایپ کنید (بزرگ و کوچک بودن مهم نیست) ،  بخش پسورد را خالی بگذارید و اینتر کنید ، حال  از یوزر ادمین ویندوز وارد می شوید.

به کنترل پنل رفته و از بخش یوزرها ، وارد  یوزری که پسورد آن را فراموش کرده اید شوید و گزینه remove password را برای پاک کردن پسورد فراموش شده بزنید  و کامپیوتر خود را ریستارت کنید.

توجه کنید: اگر یوزر ادمین شما دارای پسورد باشد ، شما نمی توانید از روش گفته شده وارد شوید و نیاز به ساخت  دیسک بوت بخصوصی خواهید داشت این روش  برای حذف پسورد ویندوز ۷ نیز کارآیی دارد ، در آینده این روش هم  در سایت منتشر می شود.

5/ 3٫50

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(6 رای)

مطلب مفیدی بود؟

2 پاسخ برای فراموش کردن پسورد ویندوز xp / باز کردن پسورد ورودی xp

  1. علی می‌گه:

    نشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ادمین پسورد نداره ولی نشد اون صفحه که کنترل دلیت والت میزنی چیزی نمیاد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.