فیلم خلاصه « دربی رئال مادرید و اتلتیکومادرید »

Diego Costa

فیلم خلاصه « دربی رئال مادرید و اتلتیکومادرید » رئال مادرید ۰ – اتلتیکو مادرید ۱  – رقابتهای هفته هفتم لالیگا شنبه شب با برگزاری ۴ دیدار آغاز شد که طی آن تیم های اتلتیکومادرید، ...

فیلم خلاصه « دربی رئال مادرید و اتلتیکومادرید »

رئال مادرید ۰ – اتلتیکو مادرید ۱  – رقابتهای هفته هفتم لالیگا شنبه شب با برگزاری ۴ دیدار آغاز شد که طی آن تیم های اتلتیکومادرید، بارسلونا و والنسیا مقابل حریفان خود به پیروزی رسیدند.

فیلم خلاصه دربی مادرید
[pro-player width=’580′ height=’400′ type=’video’]http://www.mashreghnews.ir/files/fa/news/1392/7/7/413674_358.flv[/pro-player]

در مهمترین دیدار هفته هفتم لالیگا رئال مادرید در حضور بیش از ۶۰ هزار تماشاگر ورزشگاه سانتیاگو برنابئو دربی مادرید را با نتیجه یک بر صفر به اتلتیکومادرید واگذار کرد. دیه گو کاستا تک گل اتلتیکومادرید را در دقیقه ۱۱ وارد دروازه دیه گو لوپز کرد.
اتلتیکومادرید در این بازی بعد از به ثمر رساندن گل برتری دست و پا بسته ظاهر نشد و چندین موقعیت گلزنی دیگر هم روی دروازه رئال مادرید ایجاد کرد. تلاش های شاگردان کارلو آنچلوتی برای به تساوی کشاندن نتیجه سودی نداشت و رئال نخستین شکست فصل خود را تجربه کرد.

دیه گو کاستا تک گل دربی مادرید را وارد دروازه رئال کرد

hi-res-182172966-gareth-bale-of-real-madrid-cf-talks-with-his-team-mate_crop_exactاین نخستین پیروزی اتلتیکومادرید مقابل رئال مادرید در رقابتهای لالیگا بعد از ۱۴ سال و ۲۴ بار رویارویی دو تیم است. اتلتیکومادرید با این پیروزی ۲۱ امتیازی شد و تا به حال حداکثر امتیازات ممکن را در ۷ بازی خود کسب کرده است. آنها در کنار بارسلونا مدعیان اصلی قهرمانی در این فصل لالیگا هستند.

در دیگر بازی بارسلونا در خانه آلمریا به پیروزی ۲ بر صفر رسید. مسی در دقیقه ۲۱ و آدریانو در دقیقه ۵۶ برای بارسا در این بازی گل زدند. اما خبر بد برای آبی و اناری ها مصدومیت مسی در این بازی بود که او را مجبور کرد در دقیقه ۲۸ زمین بازی را ترک کند.

مسی در دیدار مقابل آلمریا مصدوم شد و در دقیقه ۲۸ زمین بازی را ترک کرد

نتایج کامل دیدارهای شنبه شب لالیگا به شرح زیر است:

* والنسیا یک – رایووایکانو صفر
* آلمریا صفر – بارسلونا ۲
* رئال سوسیداد یک – سویا یک
* رئال مادرید صفر – اتلتیکومادرید یک

در ادامه رقابتهای این هفته لالیگا یکشنبه شب ۴ دیدار دیگر برگزار می شود که برنامه آن به شرح زیر است:
* اوساسونا – لوانته
* سلتاویگو – الچه
* اسپانیول – ختافه
* رئال بتیس – ویارئال
جدول رده بندی:
۱- بارسلونا ۲۱ امتیاز – تفاضل گل ۱۹+
۲- اتلتیکومادرید ۲۱ امتیاز – تفاضل گل ۱۴+
۳- رئال مادرید ۱۶ امتیاز
۴- ویارئال ۱۴ امتیاز (یک بازی کمتر)
————————————————
۱۸- آلمریا ۳ امتیاز
۱۹- اوساسونا ۳ امتیاز (یک بازی کمتر)
۲۰- رایووایکانو ۳ امتیاز

:: اینترفر به نقل از مشرق نیوز

5/ 4٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(2 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.