شهردار تهران استقلالی شد!

13-8-29-1228213

شهردار تهران استقلالی شد! محمد باقر قالیباف با حضور در اردوی استقلال سعی کرد به بازیکنان این تیم انگیزه بدهد. اردوی پیش از بازی استقلال با سئول کره جنوبی در هتل المپیک تهران برگزار شده ...

شهردار تهران استقلالی شد!
محمد باقر قالیباف با حضور در اردوی استقلال سعی کرد به بازیکنان این تیم انگیزه بدهد.

اردوی پیش از بازی استقلال با سئول کره جنوبی در هتل المپیک تهران برگزار شده است و درحالی که تهران آماده یک دیدار صدهزار نفری آبی به امید موفقیت نماینده پرافتخار کشورمان در آسیا می شود ، محمد باقر قالیباف همراه با تعدادی از مشاوران ورزشی خود راهی اردوی تیم قلعه نویی شد و دقایقی برای بازیکنان این تیم سخن گفت تا قلعه نویی خیلی احساس تنهایی نکند. استقلال در ماه های گذشته از بی پولی مفرط رنج برده است و مسئولان این تیم بارها از مشکلات شان نالیدند. حضور شهردار تهران و پاداش نه چندان چشمگیر او به بازیکنان شاید بتواند انگیزه بازیکنان را بالا ببرد. ایران از ساعت ۱۹ تا ۲۱ شب چشم به ورزشگاه آزادی دارد. جایی که پسران آبی باید حداقل دو گل بزنند و بعد از ۱۴ سال حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا را را به مردم پایتخت هدیه دهند. قالیباف در این دیدار به مدیران استقلال گفت پاداش صعود تیم را در صورت رسیدن تیم به فینال ، خودشان اعلام کنند!

اگرچه دقایقی بعد سایت گل نوشت او در زمان ترک اردوی استقلالی ها به بازیکنان پیشنهاد دادن یک آپارتمان به هر یک از آنها داده است!

5/ 3٫50

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(2 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.