قاسمی نژاد نقره گرفت / رقابت های جودو بین المللی ازبکستان

jodo

قاسمی نژاد نقره گرفت / رقابت های جودو بین المللی ازبکستان عضو تیم ملی جودو ایران با شکست برابر جودوکاری از آمریکا در مبارزه پایانی، به مدال نقره دست يافت. این دوره از مسابقات روز ...

قاسمی نژاد نقره گرفت / رقابت های جودو بین المللی ازبکستان

ghasemi nejadعضو تیم ملی جودو ایران با شکست برابر جودوکاری از آمریکا در مبارزه پایانی، به مدال نقره دست يافت.
این دوره از مسابقات روز گذشته با حضور ۱۵۵ جودوکار از ۲۱ کشور در تاشکند آغاز شد که امیر قاسمی‌نژاد بعد از سه پیروزی متوالی، در مبارزه پایانی نتیجه را به نماینده آمریکا واگذار کرد و به نشان نقره بسنده کرد.

امیر قاسمی‌نژاد در وزن ۸۱- کیلوگرم بعد از استراحت در مرحله نخست، گاتيف از اوکراین را در ۲ دقیقه و ۴۶ ثانیه ضربه فنی کرد. وی سپس با برتری مقابل “ارسلانوف” از ازبکستان به مرحله نیمه نهایی صعود کرد. قاسمی‌نژاد برای صعود به دیدار پایانی “هانس کوراند” از آلمان را پیش رو داشت که وی را نیز شکست داد و راهی بازی پایانی شد.

سرگروه تیم ملی ایران در این مرحله به مصاف “تراویس استیونز” از آمریکا رفت که در پایان ۵ دقیقه مبارزه نتیجه را با دو امتیاز یوکو به حریف واگذار کرد و نقره گرفت. “اماموف” از ازبکستان و “هانس کوراند” از آلمان در این وزن به نشان برنز دست پیدا کردند.

تیم ایران امروز در وزن ۹۰- کیلوگرم دو نماینده داشت که طیب طالبی دور نخست مقابل “شرلی يورف” از ازبکستان ضربه فنی شد و رامین صفویه هم برابر “دونیاروف” دیگر جودوکار میزبان بازنده شد و از صعود به مرحله بعد بازماند.

فردا در روز پایانی این مسابقات در وزن ۱۰۰- کیلوگرم شایان نصیرپور در ميان ۱۴ جودوکار دور نخست با “دیمیترو لوچین” از اوکراین مبارزه می‌کند. در صورت پیروزی در این دیدار با برنده جودوکاران ازبکستان و آلمان مبارزه خواهد کرد.

:: خبر اینترفر به نقل از خبرگزاری مهر

5/ 4٫50

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(2 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.