فیلم پسر ۹ ساله ای که با پرسپولیس قرارداد ۱۰ ساله بست

3241

فیلم پسر ۹ ساله ای که با پرسپولیس قرارداد ۱۰ ساله بست از ضبط عوامل نود تا قرارداد رئال و پرسپولیس – عوامل برنامه نود دوشنبه ۲۵ شهریور به شهر اردبیل رفته بودند و در ...

فیلم پسر ۹ ساله ای که با پرسپولیس قرارداد ۱۰ ساله بست

2013-10-13_210551از ضبط عوامل نود تا قرارداد رئال و پرسپولیس – عوامل برنامه نود دوشنبه ۲۵ شهریور به شهر اردبیل رفته بودند و در بخشی از گزارش تصاویری خیره کننده از بازی یک کودک اردبیلی پخش شد.
این پسر بچه ۹ ساله حرکاتی تکنیکی شبیه به آنچه از مسی دیده‌ایم، انجام می‌داد و جالب اینکه همه این حرکات در حین بازی ضبط شده بود و نمایشی نبود.

فیلم حرکات پا به توپ نابغه ۹ ساله اردبیلی ، امیرحسین حاجی زاده

[pro-player type=’video’]http://www.mashreghnews.ir/files/fa/news/1392/7/2/410960_711.flv[/pro-player]

در برنامه نود اول مهر عادل فردوسی پور گفت پدیده ۹ ساله ای که تصاویرش را یک هفته قبل پخش کرده بود تیم های مختلفی از جمله رئال مادرید او را می خواهند.

امیرحسین حاجی‌زاده متولد ۳۰ مرداد ۸۳ است و تا چند روز دیگر پشت نیمکت کلاس چهارم دبستان خواهد نشست. او از شش سالگی به مدرسه فوتبال می‌رود و از همان روزها هم به قدری استعداد نشان داده که پدرش تمام بازی‌های او را ضبط می‌کند.

حرکات پا به توپ امیرحسین که تحسین عادل فردوسی‌پور را هم به دنبال داشت، مورد توجه علی دایی هم قرار گرفته. مهدی شیخلووند مربی او در مدرسه فوتبال این را می‌گوید و اضافه می‌کند: «علی آقا حتی گفتند اگر مشکل خروجی نداشته باشد، می‌شود با رایزنی با چند مدرسه فوتبال اروپایی او را به خارج بفرستیم.» آنها همین امسال وقتی پرسپولیس در اردوی سرعین بود، فیلم ۱۰  دقیقه‌ای حرکات امیرحسین را به علی دایی نشان داده‌اند و او قول داده در به ثمر رساندن این استعداد اردبیلی کمک کند.
البته آنچه که در نود دیدیم تنها یک دهم این فیلم بود. عزیز حاجی‌زاده پدر امیرحسین هم همان‌قدر که به استعداد پسرش ایمان دارد، روی کمک ویژه‌ علی دایی هم حساب کرده است.

توافق ۱۰ ساله پرسپولیس با نابغه ۹ ساله اردبیلی

2013-10-13_210154مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از توافق نهایی با نابغه ۹ ساله فوتبال اردبیل برای عقد قرارداد ۱۰ ساله با این باشگاه خبر داد و گفت: با توجه به اینکه قرارداد این بازیکن پیش سرپرست تیم پرسپولیس بود و او در سفر به اردبیل دچار تاخیر شد، امضای قرارداد رسمی به روز جمعه موکول شد.

قرارداد امیرحسین حاجی زاده پدیده ۹ ساله اردبیلی که تصاویر هنرنمایی های او در برنامه نود پخش شده و باشگاه های داخلی و خارجی زیادی پیشنهاداتی به او داده بودند عصر امروز در هیات فوتبال استان اردبیل نهایی شد.

محمد رویانیان ، محمود سالارکیا معاونت حقوقی باشگاه پرسپولیس، محمد دایی، خبرنگاران اردبیلی، امیرحسین حاجی‌زاده، خانواده و مربی‌اش و برخی از مسئولان فوتبال استان اردبیل در هیات فوتبال حضور یافته و پیوستن این پدیده اردبیلی به پرسپولیس نهایی شد.

محمد رویانیان در این خصوص گفت: چندی پیش  سالارکیا معاون حقوقی باشگاه به نمایندگی از بنده عازم اردبیل شدند و توافقات و مذاکرات اولیه با پدر و مادر و مربی امیرحسین حاجی‎زاده پدیده ۹ ساله اردبیلی انجام شد. پس از آن مسائلی مطرح شد که نیاز به مذاکرات مجدد بود، در نهایت توافقات انجام شد و ما با حضور در هیات فوتبال این قرارداد را رسمی کردیم.

وی افزود: البته باید صادقانه بگویم این قرارداد در دست سعید شیرینی بود و قرار بود دایی و شیرینی نیز در هیات فوتبال حضور یابند اما از آنجا که پرواز آنها تاخیر داشت و این قرارداد نیز نزد سرپرست تیم پرسپولیس بود امضای قرارداد به روز جمعه موکول شد اما همه توافقات انجام شده و ما امیدواریم که بتوانیم در رشد و پیشرفت و هرچه شکوفاتر شدن استعداد این پدیده و نابغه اردبیلی موفق عمل کنیم. این بازیکن را قبلا و پیش از آنکه برنامه ۹۰ تصاویری از آن پخش کند، علی دایی به من معرفی کرده بود.

3241مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره اینکه چه برنامه‌هایی برای این پدیده اردبیلی دارد، گفت: بر اساس توافقات انجام شده فعلا تاکید کرده ایم که این بازیکن تحصیلات خود را ادامه دهد، در اردبیل کنار خانواده و مربی اش به تحصیل و آموزش بپردازد و دوران نونهالی را با نظارت ویژه مثل دیگر بچه های عادی طی کند، البته ما برای ایشان کلاس تخصصی زبان در نظر گرفته‌ایم تا به زبان انگلیسی مسلط شود و همچنین بر سلامتی جسمی و عمومی وی در قرارداد تاکید کرده و برنامه‌هایی در نظر گرفته‌ایم و این بازیکن زیر نظر مربی خودش در اردبیل به ادامه آموزش خواهد پرداخت.

رویانیان  در پایان گفت: ما با آقای شیخلو وند مربی و مدیر مدرسه فوتبال ایرانیان اردبیل که این بازیکن در آنجا آموزش دیده قرارداد جداگانه امضا می‌کنیم و در واقع مربی این پدیده از این پس مربی پرسپولیس خواهد بود و توافقاتی انجام خواهیم داد تا نام این مدرسه فوتبال نیز به پرسپولیس تغییر کند. مربی این پدیده با علی دایی نیز ارتباط دارد و بر اساس بررسی‌های انجام شده نخبگان دیگری نیز در این مدرسه فوتبال هستند که یکی یکی طبق این برنامه به استخدام باشگاه پرسپولیس درخواهند آمد و تلاش می کنیم برای رشد و پیشرفت این پدیده ها اقدامات موثر و اصولی انجام دهیم.

:: خبر اینترفر به نقل از مهر و مشرق

5/ 4٫54

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(13 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.