یارانه های مهرماه بدون تاخیر،به حساب خانوارها واریز شد

yaraneh

یارانه های تاخیر افتاده مهرماه به حساب خانوارها واریز شد خبراینترفر به نقل از مشرق- یارانه نقدی مرحله سی و دوم به ازاء هر نفر ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان به حساب سرپرستان خانوار واریز ...

یارانه های تاخیر افتاده مهرماه به حساب خانوارها واریز شد

خبراینترفر به نقل از مشرق- یارانه نقدی مرحله سی و دوم به ازاء هر نفر ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان به حساب سرپرستان خانوار واریز و از ساعت ۲۴ امشب قابل برداشت است.

یارانه نقدی ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومانی برای هر نفر به حساب سرپرستان خانوار واریز شد و از ساعت ۲۴ امشب این مبلغ قابل برداشت است.

محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت امشب در یک گفتگوی تلویزیونی اعلام کرد یارانه مرحله جدید قرار بود با تاخیر پرداخت شود که با دستور رئیس جمهور و به خاطر قرار داشتن در عید قربان منابع یارانه تامین و به حساب سرپرستان خانوار واریز شد.

ماجرای تاخیر در پرداخت یارانه ها

دولت یازدهم که بنا بود بامداد سه شنبه سومین یارانه نقدی را به حساب سرپرستان خانوار بریزد در فراهم آوردن منابع مورد نیاز به مشکل خورده و یارانه مهر ماه مقرر بود با چند روز تاخیر واریز شود.

دولت یازدهم بارها از کمبود منابع لازم برای تامین یارانه نقدی خبر داده بودند و به گفته وزیر اقتصاد دولت برای این پرداخت ماهانه با هزار میلیارد تومان کسری منابع رو به رو می شود.

چند روز گذشته ، نوبخت در اظهاراتی از مشکلات دولت برای تامین منابع مورد نیاز گفته بود و از آغاز به کار کارگروهی برای بررسی چگونگی حذف پردرآمدها از لیست دریافت کنندگان یارانه نقدی خبر داده بود.

:: خبراینترفر به نقل از مشرق نیوز،ایسنا،مهر،عصر ایران

5/ 5٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.