گوهر خیراندیش تصادف کرد

2013-10-21_200237

گوهر خیراندیش تصادف کرد گوهر خیراندیش سر صحنه فیلم «آذر، شهدخت، پرویز و دیگران» تصادف کرد و به بیمارستان منتقل شد. آیدین افخمی، دستیار بهروز افخمی در فیلم «آذر، شهدخت، پرویز و دیگران» ضمن تایید ...

گوهر خیراندیش تصادف کرد

گوهر خیراندیش سر صحنه فیلم «آذر، شهدخت، پرویز و دیگران» تصادف کرد و به بیمارستان منتقل شد.

آیدین افخمی، دستیار بهروز افخمی در فیلم «آذر، شهدخت، پرویز و دیگران» ضمن تایید این مطلب گفت: «ایشان در صحنه تصادف کردند و سر و کتفشان زخمی شد و سپس برای انجام مداوا به درمانگاه انتقال پیدا کردند.»

او ادامه داد: «در درمانگاه مداوا انجام و برای انجام آزمایشات تکمیلی به یکی از بیمارستان‌های تهران منتقل شدند. تا‌ آنجا که می‌دانم ایشان هنوز در راه هستند و به تهران نرسیده‌اند، به همین دلیل تاکنون چیزی از اینکه ایشان نیاز به مداوای جدی یا عمل جراحی داشته باشند به ما اعلام نشده است.»

گوهر خیراندیش که به همراه عوامل فیلم بهروز افخمی (آذر، شهدخت، پرویز و دیگران) برای فیلمبرداری به رینه – پلور دماوند رفته بود، سر صحنه فیلمبرداری با یک ماشین تصادف کرد و دچار سانحه شد.

خیراندیش برای فیلمبرداری یکی از صحنه‌ها با ماشین در حال حرکت بود که به طور اتفاقی با یکی از ماشین‌های محلی که ناگهان از فرعی بیرون می‌آید تصادف می‌کند.

:: خبر اینترفر به نقل از خبرآنلاین ، ایسنا

5/ 4٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(1 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.