سامسونگ هم مانند گوگل عینک هوشمند می سازد

samsung

سامسونگ هم مانند گوگل عینک هوشمند می سازد بر اساس اخبار رسیده، طراحی بدنه این محصول شبیه به عینک است که البته شامل دو هدفون می‌شود. سامسونگ هم عینک هوشمند تولید می‌کند این طور که ...

سامسونگ هم مانند گوگل عینک هوشمند می سازد

Glassبر اساس اخبار رسیده، طراحی بدنه این محصول شبیه به عینک است که البته شامل دو هدفون می‌شود.
سامسونگ هم عینک هوشمند تولید می‌کند

این طور که اسناد و مدارک منتشر شده نشان می‌دهد، شرکت سامسونگ در حال ساخت نخستین عینک هوشمند خود است تا از این طریق بتواند بزرگ‌ترین رقیب Google Glass را وارد بازار کند.

شرکت سامسونگ هم‌اکنون حق‌ امتیاز مربوط به طراحی این محصول را طی ماه اکتبر توسط مقامات کره به ثبت رساند.
اسناد مربوط به این حق‌امتیاز طراحی اصلی و اولیه یک عینک هوشمند را نشان می‌دهد و این محصول در خانواده “عینک‌های ورزشی” جا می‌گیرد.

طبق توضیحاتی که اپل در اوایل سال جاری میلادی در خصوص این محصول داده بود،‌ طراحی بدنه این محصول شبیه به عینک است که البته شامل دو هدفون می‌شود و به کاربران امکان می‌دهد زمانی که از عینک هوشمند استفاده می‌کنند، تماس‌های خود را با آن برقرار کنند یا به فایل‌های صوتی مورد علاقه خود گوش دهند.

این دستگاه هوشمند به گونه‌ای طراحی شده است که می‌تواند به گوشی‌های هوشمند متصل شود و هر اتفاقی روی گوشی می‌افتد را به کاربر اطلاع دهد و از این طریق کاربر به آسانی بتواند از راه دور به کلیه امکانات گوشی هوشمند خود دسترسی داشته باشد.

گفته شده است که این عینک هوشمند به یک لنز پیشرفته مجهز شده است که امکان تصویربرداری با کیفیت بالا را نیز فراهم می‌کند.

با توجه به اطلاعات مندرج در اسناد ثبت شده توسط سامسونگ، باید گفت که نخستین عینک هوشمند این محصول تفاوت زیادی با آنچه که پیش‌تر شرکت گوگل با نام Google Glass معرفی کرد، ندارد.

:: اینترفر از ایتنا

5/ 4٫00

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(2 رای)

مطلب مفیدی بود؟