رقابت های کشتی فرنگی ارتش های جهان/ صعود به فینال

2013-10-25_165449

رقابت های کشتی فرنگی ارتش های جهان/ صعود به فینال نمایندگان اوزان ۶۰، ۷۴ و ۱۲۰ کیلوگرم ایران به فینال رقابت‌های کشتی فرنگی ارتش‌های جهان راه یافتند. در روز دوم بیست و هشتمین دوره رقابت‌های ...

رقابت های کشتی فرنگی ارتش های جهان/ صعود به فینال

نمایندگان اوزان ۶۰، ۷۴ و ۱۲۰ کیلوگرم ایران به فینال رقابت‌های کشتی فرنگی ارتش‌های جهان راه یافتند.

در روز دوم بیست و هشتمین دوره رقابت‌های کشتی فرنگی ارتش‌های جهان (سیزم) در وزن ۶۰ کیلوگرم سامان عبدولی پس از پیروزی بر کشتی‌گیرانی از سوریه، کره شمالی و لهستان، به دیدار پایانی راه یافت و باید در فینال به مصاف دوستان ژاکانشا از قزاقستان برود.

هم‌چنین در وزن ۷۴ کیلوگرم سعید عبدولی با پیروزی بر کشتی‌گیرانی از چین، فنلاند و برزیل فینالیست شد. عبدولی در فینال، دولت ژادیرایف از قزاقستان را پیش رو خواهد داشت.

در وزن ۱۲۰ کیلوگرم نیز که تنها هفت کشتی‌گیر حضور داشتند بشیر باباجان‌زاده پس از استراحت در دور اول، موفق شد نماینده لهستان را شکست دهد و به فینال راه یابد. او در فینال با دمیر کوزمبایف از قزاقستان مصاف خواهد کرد.

اما در وزن ۸۴ کیلوگرم مجتبی کریم‌فر مقابل کشتی‌گیر لهستانی در دور اول شکست خورد اما با راه یافتن این کشتی‌گیر به فینال، موفق شد در کشتی شانس مجدد اول خود به پیروزی برسد تا هم‌چنان شانس کسب مدال برنز را داشته باشد.

:: خبراینترفر به نقل از ایسنا

5/ 4٫25

افتضاحبدخوبعالیبی نظیر
(4 رای)

مطلب مفیدی بود؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.